bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на підтримку освітніх локальних заходів для випускників програми «Розуміємо права людини»
03.03.2017

Українська Гельсінська спілка з прав людини та Всеукраїнська освітня програма «Розуміємо права людини» запрошують випускників Програми взяти участь у конкурсі на отримання фінансування для проведення локальних освітніх заходів. Дедлайн - 24 березня 2017 р.

Українська Гельсінська спілка з прав людини у рамках плану дій Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини” (далі – Програма) при підтримці програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії» запрошує українські громадські організації та ініціативи, в яких хоча б один представник є випускником навчальних заходів Програми, до участі в конкурсі на отримання підтримки для проведення локальних освітніх заходів.

Випускником Програми вважається особа, яка успішно пройшла базове навчання в рамках Програми. Для визначення відповідності умовам конкурсу, ознайомтесь, будь ласка, з критеріями базового навчання тут.

Метою проведення конкурсу є підвищення громадянської активності в сфері захисту прав людини та громадських інтересів і створення умов для продовження навчання випускників Програми через практичні дії.

Пріоритети конкурсу:

 1. Спрямованість запланованої діяльності на підтримку та захист прав людини.
 2. Залучення місцевих громад, молоді до громадської активності щодо просування та захисту прав людини.
 3. Проведення відкритих освітніх заходів на актуальні теми, що стосуються прав людини.
 4. Залучення до освітніх заходів представників різних населених пунктів та регіонів України.
 5. Розвиток співробітництва між випускниками Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”.

Учасники конкурсу:

На конкурс можуть подаватися зареєстровані в Україні громадські неприбуткові організації та ініціативні групи (не менше трьох осіб), в складі яких є принаймні одна особа, котра успішно пройшла базове навчання в рамках Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”, починаючи з 2008 року і до тепер.

Часові рамки:

Заповнену аплікаційну форму встановленого зразка необхідно подати до 24 березня 2017 року включно, надіславши електронним листом на адресу [email protected] з темою листа “Локальний тренінг 2” (без лапок).

Консультації щодо заповнення аплікаційної форми можна отримати, надіславши лист на вказану електронну адресу з темою листа “Локальний тренінг 2 – консультація” (без лапок), до 20 березня 2017 року.

Рішення конкурсної комісії буде повідомлено до кінця дня 31 березня 2017 року.

Підтримані освітні заходи мають бути реалізовані у період з 01 квітня 2017 року до 30 квітня 2017 року.

Орієнтовна тривалість освітнього заходу 2-3 дні.

Загальний бюджет конкурсу - 111 000 грн.

Максимальний бюджет одного освітньго заходу не може перевищувати – 37 000 грн.

У рамках даного конкурсу покриваються наступні витрати: харчування, проживання, проїзд учасників, оренда приміщення, оренда апаратури, канцелярські товари, поліграфія. Витрати на гонорар тренерів та організаторів не передбачені. Для проведення заходів буде залучено експертів та тренерів Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”.

Критерії оцінки проектних пропозицій.

 1. Відповідність пріоритетам та умовам оголошеного конкурсу;
 2. Актуальність обраної проблеми  для суспільства чи окремих громад;
 3. Спрямованість на позитивні зміни в суспільстві, місцевій громаді;
 4. Практична спрямованість результатів проекту.

Контакти

Коментарі

Олександр Малицький   2693 дні тому   #  

Замість розширювати рамки учасників, відбувається суттєве і нелогічне звуження. Якщо якась жива, а не просто невідомо для якої мети зареєстрована організація не пройшла ще навчання, саме її треба залучати. Ті ж, які вже проходили, хай просто відпрацьовують, а не знову й знову транжирять зароблені іншими гроші.
Чи можна якось долучитися до проекту новим учасникам?
З повагою, О. Малицький, 093-5549446

 •   Пiдписатися на новi
Євгенія Бардяк   2693 дні тому   #  

Пане Олександре, суть у тому й полягає, що випускники Програми, які уже пройшли навчання, мають можливість отримати кошти на організацію власних локальних тренінгів. Таким чином знання про права людини поширюються і в регіонах. Якщо у вас є бажання пройти навчання і стати випускником Програми "Розуміємо права людини", то слідкуйте за оголошеннями про такі тренінги на нашому сайті http://edu.helsinki.org.ua

 •   Пiдписатися на новi
Олександр Малицький   2693 дні тому   #  

Дякую!
Олександр

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.