bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Гранти в рамках проекту «Відновлення джерела коштів для існування» (Донецька область)
24.01.2017

ГО «Людина в біді» готова надати допомогу людям, які знаходяться у найбільш скрутному фінансовому становищі. Цей проект створений з метою підтримки людей, які втратили у результаті конфлікту на сході України свої звичайні джерела коштів для життя: працю, малий бізнес, хобі, яке приносило постійний дохід. Наша підтримка направлена на відновлення таких джерел. Дедлайн - 31 травня 2017 р.

ГО «Людина в біді» готові надати допомогу людям, які знаходяться у найбільш скрутному фінансовому становищі, та які проживають у цей час в одному з міст, або на території районів Донецької області, на які розповсюджується дія проекту: Олександрівський, Бахмутський, Великоновоселівський, Добропільский, Костянтинівський, Лиманський, Мар’їнский, Покровський, Слов’янський, Ясинуватський райони а також міста: Краматорськ, Селідове, Торецьк, Вугледар.

Умови участі у проекті

Гранти надаються на конкурсній основі – рішення про надання гранту приймається конкурсною комісією. Ефективність, з якою ви плануєте витратити грант – є основним критерієм відбору: використання гранту повинно якомога краще вплинути на зростання вашого доходу.

етапи та загальні умови участі у проекті

  1. Для участі у проекті вам необхідно заповнити Заявку на отримання гранту. Будь ласка, приймайте участь у проекті тільки після того, як будете мати продуманий та обґрунтований план організації/розширення вашої діяльності. Максимальна сума гранту становить 25 000 гривень.    
  2. Виходячи з наданої вами інформації, оціночна комісія прийме рішення о продовженні/зупинці подальшого розгляду заявки. З усіма заявниками, які пройдуть цей етап, будуть проведені телефоні консультації та виїзні інтерв’ю для більш докладного вивчення ваших планів.
  3. Результати цих інтерв’ю також будуть оброблені оціночною комісією, яка прийме остаточне позитивне чи негативне рішення о наданні гранту. У випадку позитивного рішення – ви будете повідомлені за допомогою СМС повідомлення. Після цього ви зможете отримати грант у одному з відділень банку.

Усі питання відносно даного проекту ви можете надіслати на електрону адресу проекту [email protected] Ви також можете використати цю адресу для відправлення нам будь-яких матеріалів або повідомлень.

Увага! «Людина в біді» ніколи не вимагає платні за надання гуманітарної допомоги. Якщо вам стануть відомі випадки таких вимог (у будь-якому вигляді) від співробітників «Людина в біді, просимо вас сповістити за номером  гарячої лінії: 0-800-210-174 (з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00, усі дзвінки безкоштовні).

Контакти

Коментарі

Сергій Кравченко   2660 днів тому   #  

Елена, скажите пожалуйста в конкурсе могут участвовать только жители названных городов Донецкой области или и других городов, где компактно проживают переселенцы,например Одесса.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.