bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Європейська молодіжна фундація надає гранти для НУО
14.12.2016

Триває конкурс на подачу заявок від неурядових організацій на отримання грантів від Європейської молодіжної фундації (EYF). Підтримку можуть отримати міжнародні, національні, регіональні або місцеві НУО чи мережі та інші неурядові структури, зорієнтовані на роботу з молоддю. Дедлайни залежать від видів грантів.

Європейська молодіжна фундація забезпечує підтримку та надання фондів для молодіжної діяльності, що популяризують права людини, демократію, толерантність і солідарність. Це надає молоді можливість голосу в політичному та демократичному житті, а також необхідні знаряддя для ефективного функціонування у сучасному суспільстві.

Щороку ЄМФ, що базується в Страсбурзькому Європейському Молодіжному Центрі Ради Європи, виділяє близько 3 млн. євро для молодіжних проектів.

ЄМФ підтримує один молодіжний захід кожного робочого дня в Європі – 300 грантів за участі понад 15 тис. молодих людей на рік.

Хто може подати заявку?

 • Міжнародні молодіжні НУО, присутні не менш ніж в 7 державах-членах;
 • Міжнародні мережі молодіжних НУО зі щонайменше 7 держав-членів;
 • Регіональні мережі молодіжних НУО з 4-6 держав-членів;
 • Національні молодіжні НУО держав-членів;
 • Місцеві молодіжні НУО держав-членів.

Організації повинні бути некомерційними, неурядовими, мати власний статут, бути створеними молоддю і для молоді віком 15-30 pоків, і виконувати свою роботу відповідно до цінностей Ради Європи.

Проекти повинні бути спрямовані на:

 • зміцнення миру і співробітництва;
 • сприйння тіснішій співпраці та взаєморозумінню між молоддю;
 • заохочення обміну інформацією;
 • стимул взаємодопомоги.

Вони повинні також відповідати поточним пріоритетам молодіжного сектору Ради Європи.

Про всі деталі та дедлайни можна дізнатися на сайті EYF.

Коментарі

Олександр Малицький   2730 днів тому   #  

Чи може взяти участь у конкурсі молодіжна громадська організація Миколаївщини "Зелений рух" екологічного спрямування?
Організація існує близько 20 років (зареєстрована у 2000 році). Пропагує (має власну газету, проводить сотні зустрічей та прес-конференції, акції за впровадження європейських екологічних стандартіів, у т.ч. в енергетиці) і стала помітним явищем: її запршують на всі міжнародні форуми, на парламентські слухання, вона виграла суди найвищого рцвня проти НАЕК "Енергоатом" , ЮУ АЕС, Миколаївської облради і Кабміну.
Голова "Зеленого руху" лександр Малицький, 093-5549446

 •   Пiдписатися на новi
Панченко Юлія    2730 днів тому   #  

Вітаю, пане Олександре! Європейська молодіжна фундація (EYF) надає різні гранти. Детальну інформацію про поточні гранти, умови подачі заявок на конкурс та вимоги до організацій, котрі подаються на грант, Ви можете знайти на сайті організації.

 •   Пiдписатися на новi
Максим Шелехань   2730 днів тому   #  

Доступ на сайт тільки для уповноважений осіб. Усі посилання на конкретну сторінку - помилка 404.

 •   Пiдписатися на новi
Максим Шелехань   2730 днів тому   #  

Зареєструвався, усе пішло)))

 •   Пiдписатися на новi
Леонов Кирилл   2718 днів тому   #  

Добрый вечер. Может ли участвовать в получении гранта Одесская федерация Киокушин Карате, цели и задачи которой: популяризация здорового образа жизни, борьба с норкоманией и табакокурением, помощь малоимущим слоям общества и детям сиротам, проведения спортивных сборов и турниров для объединения разных слоев общества.

 •   Пiдписатися на новi
Панченко Юлія    2718 днів тому   #  

Доброго дня, Кириле! Детальніше про можливості отримання гранту та вимоги до організацій, що подають заявки, можна знайти на сайті Європейської молодіжної фундації (EYF), http://www.coe.int/en/web/european-youth-foundation/home

 •   Пiдписатися на новi
Максим Шелехань   2718 днів тому   #  

Здравствуйте. В нашем детском спортивном клубе (тхэквондо ВТФ - неприбыльная организация) из общего количества детей - 60 человек занимается 12 детей из числа внутренне перемещенных лиц, многодетных детей и малообеспеченных семей. Под них создана специальная программа обеспечения за счет клуба (освобождение от уплаты членских взносов, по мере возможностей - финансирование спортивного оборудования, оплаты их участия в спортмероприятиях и т.п.) Можно ли рассчитывать (существуют ли программы) финансирования за счет EYF нашего клуба, в частности - таких детей. Проект около 100 тыс. грн. расчитан на 1 - 2 года.

 •   Пiдписатися на новi
Панченко Юлія    2718 днів тому   #  

Максиме, вітаю! Про всі умови подання та актуальні програми можна дізнатися на сайті організації: http://www.coe.int/en/web/european-youth-foundation/home

 •   Пiдписатися на новi
Максим Шелехань   2718 днів тому   #  

Юліє, дякую

 •   Пiдписатися на новi
Тетяна Манойло   2699 днів тому   #  

Доброго дня!Підскажіть, будь ласка, який термін для подачі заявки та які потрібні загалом документи?! Ми громадська організація, яка надає послуги у тренуванні та навчанні футболу та загалом спорту для малозабезпечених та багатодітних дітей. Тренерів та умов для тренування винаймаємо за власні кошти. Хотіли б спробувати податись на данний конкурс. З ким можна більш детальніше поспілкуватись та отримати консультацію. Дякую!!!

 •   Пiдписатися на новi
Максим Шелехань   2699 днів тому   #  

Тетяна, я звертався до фундації, реєструвався і мені надали відповідь, що пробачте, те, що Ви робите досить добре і це для нас дуже важливо, але робіть це без нас (скоротив для кращого сприйняття)

 •   Пiдписатися на новi
Тетяна Манойло   2698 днів тому   #  

Я поняла,спасибо!

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.