bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс інноваційних та технологічних проектів у агросфері «AGRO CHALLENGE» (Раунд 2)

Акселератор Agro Challenge спільно з Аграрною конфедерацією України за підтримки Міністерства аграрної політики України оголошує другий раунд набору інноваційних проектів в агросфері для малого та середнього бізнесу, який триватиме з 10 вересня по 01 листопада.

Протягом цього строку всі бажаючі без вікових або інших обмежень можуть подати заявку на участь у Всеукраїнському конкурсі проектів на сайті.

Акселератор AGRO CHALLENGE почав роботу в червні 2016 року. Перший етап відбору проектів до грантового фонду тривав із червня по вересень. На конкурс було подано 69 заявок зі всієї України.

Конкурсна комісія, до складу якої входять аграрії, науковці та бізнесмени, провела якісну експертизу проектів та відібрала фіналістів. Проекти, з якими вийшли в фінал команди, проходитимуть акселераційну програму.

Акселераційна програма для команд допомагає якісно опрацювати проекти та довести їх до прототипу та етапу презентації потенційним інвесторам. Фахові галузеві ментори допоможуть з експертизою та перевіркою гіпотез. Також наявний етап залучення інвестицій: команда грантового фонду допомагає проектам знайти перші інвестиції під реалізацію інноваційних проектів. Тобто участь у грантовому фонді допомагає проектним командам сформувати завершену концепцію, знайти фінансування та зробити перші важливі кроки на шляху від розвитку до реалізації ідей.

Подання заявки за посиланням .

Переможців ROUND 1 буде оголошено 13 жовтня в рамках V Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2016».

Про Фундацію AgroChallenge.

Грантовий фонд інноваційного розвитку аграрного сектору України, надає безповоротну фінансову допомогу молодим інноваційним проектам (стартапам) у таких пріоритетних напрямках, як рослинництво, тваринництво, інноваційні розробки або комп’ютеризація в АПК, переробка с/г продукції, меліорація, садівництво, енергозберігаючі технології, с/г машинобудування, моделі сучасного села, виробництво комбікормів, добрив, с/г техніки, молочна промисловість, аналіз ґрунтів і посівів, електронна комерція та ін.

Фонд створений для фінансування ІТ-інноваційних та перспективних проектів на ранніх стадіях розвитку, наповнення якого здійснюватиметься за рахунок компаній та меценатів, зацікавлених у розвитку інновацій в агросекторі. До підтримки Фундації Agro Challenge вже долучились такі відомі компанії як Danone, Microsoft та інші.

Грантовий фонд передбачає можливість для компаній та фізичних осіб інвестувати кошти на розвиток і підтримку різноманітних корисних проектів в агросекторі. Це інноваційні та пріоритетні напрямки розробок, які обирають експерти агросфери: науковці та бізнес-фахівці.

Кожна проектна заявка проходить багаторівневу експертизу: оцінка експертами агробізнесу та інвесторами, презентація проектів наживо, розгляд грантовою комісією.

AgroChallenge Foundation – грантовий фонд нового рівня розвитку. Використання інноваційних систем ведення сільського господарства дозволить збільшити прибутки агропромислових підприємств до 15%, а можливість безпосередньо впливати на зростання економічних показників, покращення якості та екологічності виробництва і продуктів робить проект унікальним та безумовно корисним для кожного громадянина.

До участі в конкурсі Agro Challenge запрошуються всі бажаючі, без вікових або інших обмежень.

Детальна інформація: +38 066 774 28 03, [email protected] (Юлія Бистрова).

Фінал конкурсу ROUND 2 відбудеться у грудні 2016 року.

Контакти

  • Бистрова Юлія
  • 0667742803
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 8  - Нi  

Коментарі

Олександр Магльона   2187 днів тому   #  

На жаль, немає інфо про очікуваний розмір гранту.

  •   Пiдписатися на новi
Бистрова Юлія   2187 днів тому   #  

Безоплатний грант - Команди, що пройшли конкурсний відбір за рішенням грантової комісії отримують грант до 15.000$ на розвиток проекту та акселераційну програму

  •   Пiдписатися на новi
Олександр Магльона   2183 дні тому   #  

Щиро дякую1

  •   Пiдписатися на новi
Олександр Тимченко   2168 днів тому   #  

Моє вітання Вам!Оце увесь список галузей де ви можете допомогти чи є ще якісь?
Грантовий фонд інноваційного розвитку аграрного сектору України, надає безповоротну фінансову допомогу молодим інноваційним проектам (стартапам) у таких пріоритетних напрямках, як рослинництво, тваринництво, інноваційні розробки або комп’ютеризація в АПК, переробка с/г продукції, меліорація, садівництво, енергозберігаючі технології, с/г машинобудування, моделі сучасного села, виробництво комбікормів, добрив, с/г техніки, молочна промисловість, аналіз ґрунтів і посівів, електронна комерція та ін.
Заздалегіть дякую за відповідь.

  •   Пiдписатися на новi
Бистрова Юлія   2166 днів тому   #  

Все проекты подходят, которые имеют отношение к с/х и переработке

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.