bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Посольський фонд США збереження культурної спадщини оголошує конкурс «Великий проект»
30.12.2015

Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві оголошує конкурс на отримання гранту «Великий проект» від Посольського фонду США збереження  культурної спадщини (Фонд AFCP). 

Мета конкурсу

Програма «Великий проект» фонду AFCP спрямована на збереження визначних археологічних об’єктів, історичних будівель, пам’ятників та музейних колекцій, що мають виняткову цінність у відображенні чи інтерпретації спадщини країни чи регіону. 

Вимоги до заявників

У конкурсі можуть брати участь кваліфіковані установи. За визначенням Фонду це зареєстровані відповідальні неурядові організації, музеї, керівні заклади культури чи подібні інституції, які доведуть, що мають відповідний досвід та можуть керувати великими проектами збереження культурної спадщини.

Фінансування

Фонд  розглядатиме пропозиції вартістю від 200 тисяч доларів США. Середня вартість грантів за цим проектом становила близько 500 тисяч доларів США.

Умови конкурсу

Конкурс «Великий проект» проходить у два тури: Короткий опис (Тур 1) та Повна проектна пропозиція (Тур 2). Ті, хто отримає позитивний рейтинг, будуть запрошені для участі у Турі 2. 

Як взяти участь

Пропозиції на перший тур приймаються по 28 січня 2016 року. 

Для участі у Турі 1, будь ласка, надішліть Короткий опис англійською та українською (чи російською) мовами за адресою: [email protected] В електронному листі вкажіть мету: ''AFCP Великий проект-2016, (область України). (назва Вашого проекту)".

Лист не повинен перевищувати 15 Мб. Про отримання Короткого опису буде повідомлено електронним листом впродовж декількох днів. Якщо Ви не отримаєте повідомлення, будь ласка, зателефонуйте за номером (044)521-5788 від 1 до 3 лютого 2016 року.

Додаткова інформація - у додатку або у колонці «Більше інформації» за посиланням:  http://1.usa.gov/1OZLTkx

Контакти

Коментарі

Наталя Криворучко   3034 дні тому   #  

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, для участі у І турі необхідно просто надати короткий опис проекту? Чи необхідним є DUNS номер для І туру? Ми вже подавали інформацію для отримання Duns номеру, але не отримали жодних повідомлень. Дякуємо

 •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   3034 дні тому   #  

Добрий вечір! Будь ласка, поставте своє запитання відповідальним особам із Посольського фонду США збереження культурної спадщини за ел. адресою: [email protected]

 •   Пiдписатися на новi
Ірина Федів   3030 днів тому   #  

Наталю, у нас була аналогічна проблема. Листи часто приходять у папку СПАМ, переврте її.

 •   Пiдписатися на новi
Наталя Криворучко   3029 днів тому   #  

дякую! Вчора нам надіслали цей номер.

 •   Пiдписатися на новi
Олександр Ягольник   2691 день тому   #  

Добрий день. Підкажіть, як молодій профспілці українського шоу-бізнесу отримати DUNS номер для участі в конкурсі "Великий проект"?

 •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   2691 день тому   #  

Добрий день, Олександре.
Зверніться до провайдера ТОВ "А.Б.М. Ризик-Інформ". Контактні дані є за цим посиланням: http://photos.state.gov/libraries/ukraine/895/pdf/DUNS.pdf
З повагою,
Катерина

 •   Пiдписатися на новi
Олександр Ягольник   2691 день тому   #  

Дуже дякую. Ми хочемо встигнути подати заявку на Конкурс "Великий проект", але до 10.12 (строк кінцевого подання заявки) ми не встигнемо отримати номер DUNS (оскільки він буде наданий тільки через 15 днів). Чи можна прислати стислий опис проекту (презентацію) без заповнення великої апплікаційної форми, до 10.12, а отримавши позитивну відповідь і номер DUNS, надіслати апплікаційну форму?
Заздалегідь дякую.

 •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   2691 день тому   #  

Пане Олександре, на жаль, ми не вирішуємо подібних питань. Зверніться, будь ласка, за контактною адресою до представників Посольського фонду США збереження культурної спадщини: [email protected]

 •   Пiдписатися на новi
Олександр Ягольник   2688 днів тому   #  

10.12. не змогли відправити матеріали на конкурс "Великий проект", матеріали повернулися текстом із великою кількістю незрозумілих знаків.

 •   Пiдписатися на новi
Ірина Кунька   2657 днів тому   #  

Коли будуть результати І туру Великого проекту і де вони будуть опубліковані?

 •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   2657 днів тому   #  

Пані Ірино, будь ласка, переадресуйте свої запитання за контактною адресою Посольського фонду США збереження культурної спадщини: [email protected]

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.