bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Фонд «Монсанто» розпочав черговий конкурс соціальних проектів для сільських громад
02.07.2015

Фонд «Монсанто» оголосив про початок чергового раунду прийому пропозицій соціальних проектів для сільських громад від громадських організацій, що триватиме з 1 липня до 31 серпня 2015 року.

В Україні Фонд «Монсанто» приймає пропозиції проектів для надання грантів за такими напрямами:

 • Надання базової освітньої підтримки, спрямованої на покращення освіти в аграрних громадах, в тому числі за рахунок підтримки шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів та академічних програм, які збагачують чи доповнюють шкільні програми.
   
 • Забезпечення критичних потреб громад за рахунок розвитку продовольчої безпеки, санітарії, доступу до чистої води, громадської безпеки та різноманітних інших місцевих потреб.

Фонд приймає заявки з 1 липня до 31 серпня 2015 року. Щоб отримати запрошення для подання заявки, потрібно через форму за адресою www.monsantofund.org/about/contact/ надіслати опис організації та короткий опис проекту англійською мовою. Якщо Фонд «Монсанто» буде зацікавлений підтримати проект, представник організації надасть код запрошення. Усі грантові заявки та усі необхідні документи подаються онлайн та повинні бути перекладені англійською мовою.

Мінімальний розмір гранту, що може бути наданий – 25 тис. доларів США. Проекти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії «Монсанто». Проектна діяльність може бути розрахована як на 12 місяців, так і на кілька років. Організації-заявники повинні бути зареєстровані принаймні за два роки перед поданням заявки. Заявники повинні надати підтвердження проведення нещодавнього зовнішнього аудиту фінансів організації за стандартами, прийнятими у США.

З 1964 року Фонд «Монсанто» працює заради значного та значимого поліпшення життя людей. Як і компанія «Монсанто», що є лідером інноваційного та сталого розвитку сільського господарства, Фонд «Монсанто» намагається бути інноваційним лідером філантропії, надаючи допомогу сталому розвитку громад, які цього потребують, в усьому світі. Як філантропічне відділення компанії «Монсанто», Фонд фокусується на зміцненні як фермерських громад, так і тих громад, де працюють та живуть співробітники компанії.

Додаткову інформацію про міжнародні гранти Фонду «Монсанто» можна отримати за адресою www.monsantofund.org/grants/international.
 

Контакти

 • www.monsantofund.org/grants/international

Коментарі

Іванна Білик   3207 днів тому   #  

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, участь можуть приймати лише громадські організації? А якщо у нас в селі немає такої, це може бути якась інша громадська організація, наприклад, обласна?

 •   Пiдписатися на новi
Василь Бідзіля   3204 дні тому   #  

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, участь можуть приймати фермерські організації чи лише громадські організації? А якщо у селі немає такої. За рахунок розвитку продовольчої безпеки (якої саме?), доступу до чистої води, громадської безпеки та яких різноманітних інших місцевих потреб? Буду вдячний за відповідь.

 •   Пiдписатися на новi
Сумщенко Ірина   3202 дні тому   #  

Дякую.Дуже корисна інформація.

 •   Пiдписатися на новi
Сумщенко Ірина   3202 дні тому   #  

Скажіть, будь ласка, а якщо не проводилось зовнішнього аудиту організації, чи маємо ми право приймати участь у конкурсі?

 •   Пiдписатися на новi
Олена Костриця   3186 днів тому   #  

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, якщо організація новостворена, а досвід роботи членів організації по реалізації проектів більше чотирьох років, то чи можемо ми подаватись на цей конкурс? У нас вже є готовий проект для реалізації в сільських громадах.

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.