bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс грантів для проведення адвокаційних кампаній в рамках проекту «Ціна держави»

Проект «Ціна держави» реалізується Фондом Східна Європа та CASE-Україна за фінансової підтримки Європейського Союзу. Метою проекту, який розпочався в січні 2014р., є залучення широких кіл громадськості, ЗМІ, організацій громадянського суспільства (ОГС) до процесів моніторингу публічних фінансів та формування державного та місцевих бюджетів. В рамках проекту проводяться аналітичні дослідження та розробляються рекомендації для уряду України, адаптовані директиви щодо бюджетної підтримки Європейського Союзу для уряду України, створено платформу громадських організацій, які зацікавлені в підвищенні своєї компетенції у сфері публічних фінансів. Також в рамках проекту розроблений інтерактивний веб-сайт www.costua.com, який дає змогу ознайомитися з основними параметрами бюджету України у простій та доступній формі. Проект також працює з журналістами з метою навчити їх використовувати розроблені в рамках проекту ресурси, щоб вони могли в зрозумілій формі доносити складну економічну інформацію до власної аудиторії.

Цим оголошенням про конкурс розпочинається черговий етап проекту, в рамках якого будуть підтримані ініціативи громадських організацій, що передбачають проведення адвокаційних кампаній (кампаній громадянського представництва) в сфері управління публічними фінансами на національному та місцевому рівнях.

 Загальні цілі конкурсу є такими:

-          підвищення прозорості бюджетів різного рівня, зокрема сприяння створенню ефективних процедур громадської участі у формуванні бюджетів та моніторинг їх виконання;

-          підвищення обізнаності громадськості про бюджетний процес, планування та управління бюджетами різного рівня;

-          підвищення спроможності місцевих ОГС у процесах формування та моніторингу реалізації цільових програм бюджетів місцевого рівня.

 До участі у конкурсі запрошуються офіційно зареєстровані організації громадянського суспільства з усіх регіонів України, що знаходяться на території, підконтрольній уряду України, які мають достатні матеріальні ресурси і кваліфікований персонал та здатні реалізувати відповідний проект.

Детальну інформацію про конкурс можна отримати на веб-сайті Фонду Східна Європа www.eef.org.ua в Розділі «Конкурси». Аплікаційні форми знаходяться у Розділі «Рекомендації».

Всі заявки мають бути надіслані на адресу електронної пошти: [email protected] не пізніше 24-ї години 12 травня 2015 р.

Питання щодо цього конкурсу можна надсилати у письмовій формі на електронну адресу [email protected] до 30 квітня 2015 року. 

Контакти

  • +380 44 200 3824
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

Віктор Шаховський   2777 днів тому   #  

Так, дуже цікава і корисна тема, але чи дозволить влада нам працювати у цьому напрямку. Наша РГО "Суспільна Служба України" цим займалась, ми писали офіційні запити, відвідували сесії, районної та селищних рад. Доводили до населення рішення сесій. А от на наші письмові запити дуже часто отримували просто відписки. У районі немає незалежної преси, єдина газета "Трудова слава, газета районної ради та держадміністрації, дуже часто викривлює інформацію, або зовсім не друкує те що не вигідно владі...

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.