bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Гранти на реалізацію програми з оцінки якості роботи судів
15.10.2014

Проект USAID «Справедливе правосуддя» оголошує конкурс грантів для українських  неурядових організацій, які здатні у співпраці із судами та Державною судовою адміністрацією України провести опитування громадян щодо їх задоволеності якістю функціонування судів на основі методології карток громадянського звітування (КГЗ) в усіх судах Івано-Франківської, Львівської, Черкаської, Чернівецької, Одеської та Харківської областей.

Метою Грантової програми є оцінка якості послуг, що надаються судами України, та розробка ефективних рекомендацій щодо поліпшення якості судових послуг та підвищення рівня громадської довіри до судів. Грантова програма також спрямована на просування зовнішньої оцінки якості функціонування судів та її поширення  у нових пілотних судах.

В рамках програми грантів буде надано до 6 грантів у розмірі до 266 тис. грн. кожен. Очікується, що отримувач гранту покриє до 10 % витрат від загальної вартості запропонованого проекту за рахунок власних коштів або ресурсів.

Орієнтовний початок виконання проектів – 12 січня 2015 року, тривалість – 8 місяців.

Заявки на участь у конкурсі грантів приймаються до 14 листопада 2014 року, 17:00. Заявки слід подавати в електронному та паперовому вигляді. Пакет документів для подання заявки слід надсилати в офіс Проекту USAID «Справедливе правосуддя» до зазначеного вище терміну.

З докладним описом грантової програми, вимогами до одержувачів грантів, інструкцією щодо підготовки та подання заявки на одержання гранту та формами документів можна ознайомитись на сайті Проекту USAID «Справедливе правосуддя» http://link.ac/4zRi9

 

Контакти

Коментарі

Марина Марченко   3483 дні тому   #  

не працює лінк

  •   Пiдписатися на новi
Ольга Галицька   3483 дні тому   #  

Спробуйте за прямим посиланням http://www.fair.org.ua//index.php/index/tender_single/92

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.