bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Програма грантів допомоги для активістів та правозахисників
10.09.2014

Правозахисний центр «Поступ» в рамках проекту «Побудова системи захисту жертв порушення прав людини в Криму та на Сході України» за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні відкриває конкурс грантів для забезпечення безпеки активістів і правозахисників, які постраждали або отримують погрози і можуть постраждати у зв’язку зі своєю професійною діяльністю в Луганській та Донецькій областях, а також на території Автономної Республіки Крим. 

Допомога надається особисто людині, групі осіб, організаціям, після розгляду заявки. Максимальний обсяг фінансування - 2000 EUR. В екстрених випадках, сума може бути збільшена. 

Хто може отримати допомогу: 

1. Члени громадських організацій та ініціатив, активістських груп; 
2. Журналісти; 
3. Лідери і члени органів самоорганізації населення; 
4. Жертви тортур, жорстокого поводження та члени їх сімей; 
5. Люди, що продовжують роботу в зоні конфлікту, а також люди, що виїхали із зони конфлікту і допомагають у його вирішенні. 
Цей список не є вичерпним. Кожна заявка, що надійшла до нас буде розглянута. 

Ми не фінансуємо: 

1. Відновлення зруйнованих будинків, пошкодженого майна; 
2. Оплату операцій по хронічних захворюваннях, захворювань, не пов’язаних з перебуванням в зоні конфлікту; 
3. Покупку нерухомого майна; 
4. Оплату минулих витрат; 
5. Оплату закордонних поїздок, оформлення документів; 
6. Оплату, пов’язану з купівлею продовольства, медикаментів та інших поточних, не екстрених витрат для переселенців і людей, що знаходяться в зоні конфлікту. 

По закінченні проекту одержувачі грантів повинні направити ПЦ “Поступ” короткий письмовий звіт, обсягом не більше 500 слів, з доданням усіх підтверджуючих фінансових документів (чеків, квитанцій тощо). 

ФОРМА ЗАЯВКИ 

Дана заявка, а також результати її розгляду, не будуть опубліковані у відкритих джерелах. 

Обробляється заявка протягом 7 днів представниками ПЦ «Поступ», а також правозахисних організацій - партнерів проекту “Побудова системи захисту жертв порушення прав людини в Криму та на Сході України”, який реалізується організацією за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. 

При необхідності екстреної допомоги повідомте за телефоном: 
+38 0500556773 або на мейл [email protected].

Контакти

Коментарі

Васильева Тетяна   3464 дні тому   #  

Пропозиція дуже актуальна!!! Якщо будь-кому із тих осіб (членів їх сімей), хто постраждав або отримує погрози і може постраждати у зв’язку зі своєю професійною діяльністю в Луганській та Донецькій областях, а також на території Автономної Республіки Крим потрібна правова допомога - ГО "Асоціація юристів міста Кам'янець-Подільського" надасть таку допомогу, якщо такі особи знаходяться на території Кам'янець-Подільського регіону(міста та району).
Васильєва Т.В., адвокат

  •   Пiдписатися на новi
Саша Дворецька   3464 дні тому   #  

Тетяно, дякуємо за пропозицію. Можете надіслати ваші контакти на наш мейл [email protected], ми будемо раді співпраці.

  •   Пiдписатися на новi
Віктор Шаховський   3450 днів тому   #  

Тетяно, а східнякам з Харківщини допоможете у разі потреби?

  •   Пiдписатися на новi
Віктор Шаховський   3450 днів тому   #  

Ми, члени Борівської районної організації "Суспільна Служба України" на початку року допомогали біженцям із зони АТО, так як наш Борівський район, Харківської області межує з Донецькою та Луганською областями.Але більшість "біженців" замість подяки за житло, харчі, одяг та інше вивішували прапори ДНР, Росії висловлювали невдоволення та образи в адресу волонтерів, патріотів України. Тепер ми допомогаємо лише військовим задіяним у зоні АТО. Як ви до цього нашого кроку відноситесь?

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.