bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Єврокомісія оголосила конкурс проектів у сфері громадянського суспільства
17.04.2014

Європейська Комісія оголосила конкурс проектів у рамках Інструменту з підтримки громадянського суспільства в Україні.

Загальна мета конкурсу – сприяти розвитку інклюзивного суспільства в Україні та суспільства, до якого дослухається влада. Цього планується досягти, зокрема, за допомогою зміцнення спроможностей громадянського суспільства сприяти національним реформам і демократичним змінам – особливо тим, що стосуються підвищення підзвітності державного сектору.

Конкретними цілями конкурсу є:

• Зміцнення спроможностей організацій громадянського суспільства сприяти реформам і підвищенню підзвітності державного сектору;

• Сприяння рівній і прозорій участі та партнерству між представниками громадянського суспільства і владою (національною і регіональною);

• Підтримка демократичних змін. Цього планується досягти, зокрема, за допомогою: нових громадянських ініціатив; ініціатив у сфері медіа та сприяння доступу до інформації; зміцнення спроможностей організацій громадянського суспільства представляти свої цільові групи та використовувати механізми зворотнього зв’язку; культури як інструменту розвитку демократичних цінностей та мобілізації громади; молодіжних ініціатив, що мають на меті стимулювати громадянську активність і розвиток демократичних цінностей.

Спочатку апліканти запрошуються до подання проектних заявок (Concept Notes). Лише після їхнього попереднього відбору аплікантам буде надана можливість підготувати повноцінну заявку (Full Application Form).

Останній термін подання проектних заявок (Concept Notes) – 3 червня.

Проект повинен впроваджуватися в Україні.

Мінімальна тривалість проекту має становити 24 місяці, максимальна – 48 місяців.

Загальний бюджет конкурсу складає 2 млн. євро.

Мінімальний бюджет гранту, що може бути виділений у рамках конкурсу проектів, становить 500 тис. євро, максимальний – 1 млн. євро.

Детальніша інформація – в Інструкції для аплікантів.

Також з умовами подання заявки та усіма необхідними документами можна ознайомитися за цим посиланням

Контакти

  • http://ec.europa.eu/

Коментарі

Кожемякін Кирило   3518 днів тому   #  

О госпади, что с такими деньжищами то делать надо?

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.