bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Ukrainian Student Weekend

UKRSTUDWEEK - це один із проектів, організованих Асоціацією Українських Студентів у Польщі за підтримки Польсько-української господарчої палати та Посольства України в Республіці Польща. 

Цього року івент відбудеться, як завжди, на найвищому рівні. Запрошено  більш ніж 300 студентів, топових спікерів та експертів різноманітних галузей. 

Вас очікують цікаві панельні дискусії, професійні виступи , розіграші призів та багато корисних інсайтів.

Метою події є допомога молодим українцям, які прагнуть інтенсивно розвиватися, освоїтися в новій країні, дізнатись більше про Польщу та польсько-українські відносини, а також розширити свої горизонти, поставити перед собою амбітні цілі й досягти їх. 

Що на Вас чекає?

Протягом цілого дня, насиченого зустрічами та панелями будуть порушені такі важливі теми як лідерство, подорожування, мотивація та чому варто бути активним студентом. Своїм досвідом у цьому поділиться ретельно підібране коло гостей, успішних та цілеспрямованих представників різних напрямків діяльності. Новизною цьогорічної події буде путівник для студентів, у якому буде розміщена найважливіша інформація стосовно життя в Польщі, зокрема: карта цікавих і обов’язкових місць до відвідування у Варшаві. У перервах між панелями та під час ланчу студенти матимуть змогу особисто поспілкуватися з організаторами та спеціальними гостями заходу, залишити свій автограф на карті України та взяти участь в інтенсивному нетворкінгу. 

Виключно на цьому заході і лише раз на рік є можливість приємно та з користю провести свій вільний час в самому центрі Варшави і стати частиною спільноти, яка надихає й стимулює стати кращими, а також підтримує корисними порадами

Подія  є безкоштовною, але реєстрація – обов’язкова. Детальну програму заходу можна знайти на сторінці у Facebook. 

Головним спонсором події є Foreign Personnel Service. А також головні партнери: Saturn Home Appliances і WSG – Wyższa Szkoła Gospodarki.

Асоціація Українських Студентів в Польщі (SUP) є найбільшою українською громадською організацією, що об’єднує студентів українського походження з усіх куточків Польщі. Головною метою організації є забезпечення постійного наукового, соціального та професійного розвитку української молоді, а також її інтеграція з польським суспільством.

Контакти

  • https://www.facebook.com/sup.student/?epa=SEARCH_BOX
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Христина Барабаш   395 днів тому   #  

https://www.facebook.com/events/409445816409782/permalink/419082875446076/

Переходьте на головну сторінку - supstudent.pl

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.