Експертне опитування «Стан розвитку доброчинності в Україні – 2018»

Асоціація благодійників України за сприяння Молодіжної агенції «НОВІ» проводить чергове експертне опитування «Стан розвитку доброчинності в Україні – 2018».

У процесі цього опитування ми хочемо почути експертну думку стосовно тенденцій розвитку благодійності та волонтерства в Україні, взнати оцінку щодо невирішених проблем та «гострих кутів» у доброчинному середовищі, отримати  конструктивні експертні пропозиції з тим, щоб після аналізу, узагальнення та громадського обговорення матеріалів дослідження запропонувати владі та суспільству конкретний план дій щодо ефективного розвитку української доброчинності на найближчі роки.

Просимо Вас взяти участь у цьому експертному опитуванні та надіслати нам Ваші відповіді на питання анкети до 30 листопада 2018 року.

Результати опитування «Стан розвитку доброчинності в Україні – 2018»  будуть узагальнені та оприлюднені у січні 2019 року, під час публічної презентації чергового річного звіту «Зелена книга української доброчинності». Будемо дуже вдячні за Ваші оцінки та думки!

Додаткова інформація або консультація  ел.поштою vbo.abu@gmail.com або за тел. +38 (067) 164 04 11.

Анкета за посиланням.

Контакти

  • vbo.abu@gmail.com
  • +38 (067) 164 04 11
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

Ігор Печенкін   122 дні тому   #  

Команда ВГО "Правозахисна організація "Спільна Мета" звертається про допомогу у розвитку у проектуванні, розробці і впровадженні проектів з правової осіти, адвокатування соціально значущих тем, волонтерського руху, фінансування грантових програм.

З повагою та надією на поразуміння

Голова організації
Ігор Печенкін від імені учасників та партнерів
067-850-86-36

https://www.facebook.com/prokyyy

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.