Форум «Яка виборча реформа потрібна українцям?» (Суми)

Форум «Яка виборча реформа потрібна українцям?» проходить у межах проекту «Активна Громада: право вибору» Інституту «Республіка».

Які виклики та недоліки має чинне виборче законодавство? Яким шляхом рухатися далі і до яких змін прагнути? — Запрошуємо активних громадян до обговорення виборчої реформи!

ДАТА: 14 жовтня 2017 року

ЧАС: 11:00

МІСЦЕРозумний хаб (м. Суми, вул. Кузнечна 2)

Мета форуму: обговорити стан виборчої реформи в Україні, визначити першочергові кроки зміни виборчої системи.

До участі запрошуємо представників місцевої влади, політичних партій, громадських активістів, експертів, ЗМІ та небайдужих громадян.

Під час форуму відбудеться презентація результатів експертного опитування щодо основних недоліків виборчого законодавства. Також партнер Інституту, дослідницька компанія “Active Group”, представить оцінку реального стану впровадження реформ на місцях (аналіз успіхів і невдач). Дослідження відбувалось у співпраці з Всеукраїнською ініціативою “Активна Громада” Інституту “Республіка”, у якому взяли участь понад 300 експертів з різних областей України.

Після дискусії учасники зможуть долучитися до обговорення та підписання петиції щодо невідворотності покарань за порушення виборчого законодавства.

Другий блок заходу пройде в інтерактивній формі. Тренінг-моделювання “Право вибору” має на меті відтворити виборчий цикл (міжвиборчий період — виборча агітація — день виборів- міжвиборчий період) і перевірити, які зміни учасники запропонують у даний процес.

Для отримання учасниками цифрових бейджів форуму та сповіщень (виключно щодо організаційно-логістичних питань тільки цього заходу), просимо усіх охочих зареєструватись в простій реєстраційній формі.

Форум “Яка виборча реформа потрібна українцям?” проходить у межах проекту “Активна Громада: право вибору” Інституту “Республіка”.

Програма заходу — незабаром у нашому Google-календарі, підпишіться зараз, аби отримати деталі розкладу першими ;)

Запрошуємо усіх зацікавлених також долучитись до сторінки заходу у Фейсбук.

Примітка. Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” — об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту “Республіка”.

Проект “Активна Громада: право вибору” впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Олександр Малицький   346 днів тому   #  

Молодці!
Нинішній виборчий закон суперечить Конституці, а отже обрані за ним органи автоматично - незаконні.
Дуже би хотілося взяти участь, але... Сподіваємося, у партнерстві зможемо добитися перегляду і скасування виборчої системи, яка консервує пожиттєве депутатство "слуг народу"

  •   Пiдписатися на новi
Андрій Марків   345 днів тому   #  

Пізно )) розсилаєте повідомлення про захід, чи не зацікавлені в чисельній участі?
Моя пропозиція тут: https://petition.president.gov.ua/petition/39362

  •   Пiдписатися на новi
Олександр Малицький   344 дні тому   #  

Як "вічний опозиціонер" з 60-х і член партії з 90-х, який брав участь у всіх якостях у всіх виборах теж з 60-х, я знайомився з усіма виборчими системами і бачу хиби кожної і останньої як чи не найгіршої. Моя позиція не всіма моїми колегами поділяється, хоч багато хто схвалює. Тому ініцатива сумчан актуальна і має стати підставою для повномасштабного обговорення проблем, які є наслідком хиб цих виборів для мінімізації шкоди для держави і суспільства. Пропоную сумчанам опрацювати проект на отримання фінансування і - продовжити. Ми пропонуємо всіляку підтримку і допомогу або й участь чи партнерство.
Олександр Малицький, 093-5549446

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.