bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГУРТ запрошує на виставку аматорських фотографій «Багатство у різноманітті»!
30.09.2013

Фотовиставка "Багатство у різноманітті"

15 жовтня 2013 року в галереї РА (вулиця Богдана Хмельницького, 32, м. Київ) відбудеться урочиста церемонія відкриття фотовиставки аматорських фотографій «Багатство у різноманітті».

Мета виставки – підвищення поінформованості суспільства щодо важливості культурного різноманіття в розвитку місцевих громад.

Зануритися у життя громад через фото у вас є можливість з 15 по 20 жовтня 2013 року – саме стільки триватиме фотовиставка. Виставка відкрита для відвідування із 13.00 до 19.00 щодня. 

Вхід на урочисту церемонію відкриття тільки за запрошеннями. 

Приходьте, запрошуйте друзів та поширюйте інформацію про цю унікальну культурну подію!

Вхід: ВІЛЬНИЙ 

Виставка аматорських фотографій “Багатство у різноманітті” відбувається у межах проекту «Рівні можливості для національних меншин та вразливих груп в реалізації культурних прав: багатство через різноманіття», який впроваджується Ресурсним центром ГУРТ (Україна) у партнерстві з Фондом громадянського суспільства та партнерства (Вірменія) і Центром розвитку НУО (Вірменія) за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах програми «Культура».

Виставка співфінансується Урядом Швеції.

Контактна особа: Тарас Тимчук, [email protected], 067 44 80 912

Контакти

Коментарі

Пилип Литвинов   3883 дні тому   #  

А о котрій відбудеться урочиста церемонія відкриття?

  •   Пiдписатися на новi
Любов Єремічева   3883 дні тому   #  

Пилипе, відкриття о 16-й годині, проте на урочисту церемонію вхід тільки за запрошеннями або для ЗМІ. У решту часу - вхід вільний для всіх!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.