bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Кримська весна розвитку: медіазвіт перебігу заходу
18.05.2012

17-20 травня 2012 року в Ялті відбулась міжнародна конференція “Самоорганізація у світі, що трансформується: як забезпечити собі місце під сонцем?”. Команда ГУРТа зробила підбірку найцікавіших фото- та відеоматеріалів.

19 травня

10:08 Робочі сесії незабаром закінчуються, а о 15:00 всі вирушають на екскурсію до Лівадійського палацу

Фотопортрети учасників відкритого простору

 

18 травня

11:35: Відеозвіт з першого дня конференції

 

10:41 Гостинність Ялти надихає не лише на активну роботу під час конференції, а й на активний відпочинок: учасники вже відчули енергію сонця, тепло моря та привітність дельфінів.

Хто гарно відпочиває, той гарно працює. Представники громадського сектору вже знайшли рішення щодо 12 проблемних питань:

 • Як зважитися взяти на себе відповідальність за очікуваний результат
 • Чому лідери ОГС не використовують можливостей організаційного розвитку
 • Як збільшити рівень довіри до ОГС у громаді та бізнес-секторі
 • Розвиток соціального підприємництва
 • Чому люди не можуть об’єднатися для вирішення спільних проблем

Сьогоднішній ранок ознаменувався бойовим настроєм та налаштуванням учасників: завзято обговорюються питання щодо

 • відродження традиційної форми самоорганізації громади села,
 • як місцевій організації домогтися змін до нормативних актів на державному рівні,
 • як самоорганізувати підприємців.

Однією з дискусійних тем на разі є «Роль жінки на рівні прийняття рішень в українському суспільстві», до обговорення якої з ентузіазмом долучилася чоловіки. «Професіоналізм не має статті», - одне з переконань робочої групи.

Враження учасника від першого дня конференції

 10:00 Робочі сесії  

17 травня

17:47 Перебіг конференції 

 

Короткий відеозвіт з робочих сесій


Незважаючи на непередбачені обставини, що виникли на Укрзалізниці, конференція «Самоорганізація у світі, що трансформується: як забезпечити собі місце під сонцем» розпочалася вчасно. Джо Тьопфер, фасилітатор заходу, Німеччина, ознайомив учасників про формат відкритого простору.

«У цьому залі багато скарбів: досвід, знання тих людей, що присутні тут», - зазначив Джо Тьопфер, та акцентував увагу на тому, що важливо обмінюватися цими «скарбами» одне з одним.

У рамках заходу учасники запропонували теми, що їх хвилюють. Протягом трьох днів вони матимуть змогу обговорити та знайти рішення проблемних питань у колі однодумців і тих, хто зможе поділитися своїм успішним досвідом.

Тема «Залучення матеріальної бази місцевих органів влади для реалізації соціальних проектів та участь влади міста в підтримці проектів» викликала не тільки значний інтерес з боку представників громадських організацій, а й породила жваву дискусію.

В одній з робочих груп відбулося обговорення теми «Лідерство та самоорганізація», до якої долучився Гарісон Оуен у режимі онлайн.

«Завдання лідера створювати простір, у якому люди будуть брати на себе відповідальність і досягати результату», - зазначив пан Гарісон.
 

16:15 Перші фото 

15:40 Вітальне слово Голови правління ГУРТа Сергія Іванюка. Конференція розпочалась

15:07 Конференція вже незабаром розпочнеться. Команда ГУРТа готується до відкритого простору. На фото: Джо тьопфер, він фасилітуватиме відкритий простір сьогодні.

Більше про результати Відкритого простору - незабаром на порталі ГУРТ.

Контакти

 • Пилип Литвинов
 • Ресурсний центр ГУРТ
 • [email protected]
 • 0442961052
 • Київ вул. Попудренка 52 оф.609

Коментарі

Тимчук Тарас    4222 дні тому   #  

Форс-мажор. У Криму перевернувся потяг, але учасники мають надію потрапити на захід вчасно http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1448639. Стежте за перебігом на нашому порталі

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.