bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Пошук майбутнього Національної мережі ОГС України: реєстрацію учасників відкрито

30 листопада – 2 грудня 2017 року у Києві відбудеться Всеукраїнська конференція «Пошук майбутнього Національної мережі ОГС України». Унікальна мета, формат та склад учасників зроблять цей захід однією із найпродуктивніших зустрічей лідерів ОГС України в 2017 році! Дедлайн для подачі заявки на участь – 18:00 10 листопада 2017 року.

Конференція об’єднає лідерів впливових організацій громадянського суспільства України та представників національних і міжнародних донорських організацій, які розроблятимуть модель співпраці організацій громадянського суспільства України та визначатимуть пріоритети Національної мережі ОГС України на 2018-2020 рр.

Захід, організований Ресурсним центром ГУРТ у співпраці з Мережею ОГС Естонії (NENO), Київським офісом Інституту Кеннана та Українським Католицьким Університетом, відбуватиметься у форматі відкритого простору, який фасилітуватиме експерт із розвитку організацій та менеджменту Джо Тьопфер (Німеччина).

Якщо ви хочете долучитися до роботи конференції, просимо заповнити коротку реєстраційну анкету до 18:00 10 листопада 2017 року. Аплікантів повідомлять про результати відбору до 17 листопада 2017 року включно.

Зверніть увагу! До участі у заході допускається лише по одному представнику від ОГС. Перевага надаватиметься керівникам та менеджерам організацій.

Детальніше про захід читайте на сайті Всеукраїнської конференції. Конференція відбудеться за підтримки Міністерства закордонних cправ Естонії та Sida.

Передумови

Впродовж 2016-2017 рр. ГУРТ та Мережа ОГС Естонії (NENO) впроваджують проект, спрямований на створення моделі співпраці організацій громадянського суспільства України, використовуючи успішний досвід ОГС Естонії. У рамках проекту ГУРТ у співпраці з NENO організував навчальний візит лідерів ОГС України до Естонії, провів фокус-групи для обговорення прийнятної для України моделі мережування ОГС та тренінги з розбудови партнерства. Ми сподіваємося, що ця конференція стане важливим кроком до створення Національної мережі ОГС України, що в довгостроковій перспективі дозволить українському громадянському суспільству стати паритетним учасником діалогу з органами центральної та місцевої влади, а також національними та міжнародними донорськими організаціями.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 8  - Нi  

Коментарі

Микола Насад   1733 дні тому   #  

Для учасників конференції передбачається проживання, харчування та компесація транспортних витрат?

  •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1730 днів тому   #  

Добрий день, пане Миколо! Учасників конференції забепечують проживанням, харчуванням та відшкодовують транспортні витрати. З повагою, Максим Мазипчук.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.