bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГІАЦ «КРОНА» запрошує до участі у круглому столі «Жінки у політиці: основні виклики»
25.09.2015

ГІАЦ «КРОНА» за сприяння міжнародної організації National Democratic Institute (NDI) та фінансової підтримки Уряду Швеції запрошує широке коло громадськості  міста Харкова та Харківської області до участі у круглому столі «Жінки у політиці: основні виклики» 6 жовтня 2015 року у м. Харків; Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова.

Проект «ЖІНКИ – ЦЕ 50 % УСПІХУ УКРАЇНИ»

Захід проходитиме у рамках ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Гендерна політика міст: історія та сучасність» та проекту «ЖІНКИ – ЦЕ 50 % УСПІХУ УКРАЇНИ» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Харківської обласної державної адміністрації, Харківської міської ради, Міжнародного проекту «OPEN for young women», Програми ООН Жінки в Україні, а також Всеукраїнської мережі центрів гендерної освіти ВНЗ.

Умови участі 

Участь у круглому столі для всіх учасників та учасниць є безкоштовною.

Тривалість круглого столу – 3 години з перервою на кава-паузу. Початок у 12.00., закінчення заходу у 15.00.

Робочі мови – українська, російська.

Охочі взяти участь в унікальній події мають заповнити реєстраційну форму(додається нижче) та до 2 жовтня (24.00.) надіслати її на електронну поштову скриньку [email protected] або заповнити онлайн-форму.

Цілі круглого столу 

 • обговорити з експертами, експертками з різних міст України, представниками та представницями регіональної політики, лідерами та лідерками громадської думки міста Харкова та Харківської області причини низького рівня представленості жінок на державних політичних посадах;
 • дізнатись про основні перешкоди доступу жінок до політичних структур, а також про головні причини закінчення жінками політичної кар’єри на перших етапах участі у регіональній політиці;
 • ознайомитись із стратегіями впровадження європейських стандартів гендерного паритету у виборних органах держави та способами їх ефективного застосування в українських реаліях;
 • дослідити переваги реалізації політики рівних прав і можливостей для жінок і чоловіків та застосування такого методу як учасницьке бюджетування в усіх сферах політичного, економічного та культурного життя регіону.

Команда спікерів та спікерів

Алдохіна Людмила, директорка ТОВ «ЕКВАТОР САН ЕНЕРДЖІ»,

Баринова Діана, голова правління Польсько-Української аграрної асоціації (узгоджується),

Геращенко Ганна, координаторка соціальних та екологічних проектів, кандидатка на посаду голови Введенської селищної ради,

Демченко Галина, директорка  соціально-реабілітаційного центру для дітей-сиріт «Изумрудный город», членкиня Ради Жіночого Клубу «ПАНІ», опікунка 265 дітей-сиріт із зони АТО,

Карпець Неллі, депутатка Комсомольської міської ради, членкиня Гендерного комітету Асоціації міст України,

Кірікова Ірина, активістка, громадська діячка, кандидатка на посаду депутата Дружківської міської ради,

Кісліцина Лілія, сопрезидентка членкиня Ради «Клубу успішних жінок України», кандидатка на посаду депутата Краматорської міської ради,

Ларіна Ольга, членкиня Ради Жіночого Клубу «ПАНІ»,

Світлична Юлія, заступниця голови Харківської обласної державної адміністрації (узгоджується),

Фесенко Тетяна, кандидатка технічних наук, доцентка кафедри менеджменту та управління проектами Одеської державної академії будівництва та архітектури, членкиня правління ГО «Бюро гендерних стратегій та бюджетування».

Модерація 

Пащенко Марина – керівниця з багатолітнім досвідом у сфері IT, спікерка та тренерка на національних та міжнародних подіях, авторка циклу книг у творчому союзі технологічних гурманів «П@Ель», експертка у побудові спільноти освітнього руху EdCamp в Україні, членкиня експертної ради українського фонду з освітніх інновацій BrainBasket, президентка Клубу Успішних Жінок у Харкові та делегат міжнародних жіночих бізнес-форумів EuroWoman.

Ви завжди можете знайти інформацію про проект на сторінках NDIу Facebook та Twitter, на офіційному сайті ГІАЦ «КРОНА» http://krona.org.ua/, на сайтах наших партнерів: Повага – кампанія проти сексизму у політиці і ЗМІЖінки - це 50% успіху УкраїниSida та NDI.

ЗАЯВКА на участь у круглому столі «Жінки у політиці: основні виклики»

Просимо Вас у лаконічній формі розповісти про себе, відповідаючи на запитання нижче та надіслати файл на адресу [email protected] до 02.10.2015 (24.00.).

Ви також можете заповнити заявку онлайн.

1. Прізвище, ім’я:

2. Місце роботи, посада:

3. Контактні телефони:

4. Адреса електронної пошти:

5. Чому для Вас цікаво взяти участь у круглому столі? Які Ваші очікування?

Контакти

 • ГІАЦ «КРОНА»
 • Координаторка проекту «Максимум можливостей – максимум успіху. Жінки у регіональному українському політикумі», Сєдая Юлія
 • +380 67 798 0602 / [email protected]
 • Асистентка проекту Міньковська Ірина +380 66 188 9975
 • https://www.facebook.com/Nationa...

Коментарі

Володимир Карпов   3161 день тому   #  

Через деякі зміни в робочих графіках наших експертів та експерток початок круглого столу «Жінки у політиці: основні виклики» (6 жовтня) відбудеться о 13.30. Кава та реєстраційні листи чекатимуть Вас о 13.15.

Оскільки круглий стіл проходитиме в рамках ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Гендерна політика міст: історія та сучасність», з радістю запрошуємо Вас і на саму конференцію, яка почнеться о 12.00. (реєстрація на конференцію об 11.30).

Вибачте за певні незручності! Дуже чекаємо Вас))))

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.