Міністерство закордонних справ України, Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку та Молодіжне об’єднання народних дипломатів організовують «Другий Всеукраїнський форум молодіжної дипломатії».
Форум проводиться в два етапи. Перший – 9 квітня 2009 року в м. Кременчуці, другий – 16 квітня 2009 року в м. Києві.
До участі у форумі запрошуються керівники та активісти євроклубів, центрів дитячої та молодіжної дипломатії, представники руху шкіл ООН, що діють на базі вищих та середніх навчальних закладів. Під час першого етапу форуму в м. Кременчуці учасники обміняються досвідом роботи, презентують свої організації.
В рамках другого етапу в м. Києві буде узагальнено досвід кращих. Кандидати для участі у форуму повинні заповнити аплікаційні форми та в строк до 20 березня 2009 року направити їх на адресу секретаріату організаційного комітету форуму: 39600, м. Кременчук, вул. Генерала Жадова, 12, АСМБР, Секретаріат ІІ Всеукраїнського форуму молодіжної дипломатії або електронною поштою [email protected] та [email protected]
Коментарі