DG-East шукає тренерів

Проект «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG-East) – це програма Агентства США  міжнародного розвитку (USAID), що реалізовується в Україні компанією Кімонікс Інтернешнл Інк.. Метою Проекту DG-East є  зміцнення зв’язків і довіри між громадянами та їх урядом у Східній Україні, а також ефективне сприяння громадській свідомості, соціальному підприємництву, залученню громадян та вигодам широкої інтеграції в євроатлантичну спільноту. 

У рамках програмної діяльності, необхідно здійснити закупівлю послуг кваліфікованих тренерів для  проведення тренінгів у смт. Станиця-Луганська.

Деталі конкурсу та форми для заповнення знаходяться у додатку 

Прохання надсилати Ваші питання та пропозицію на електронну адресу udgetender@ukrainedg-east.com, зазначивши в темі листа номер RFI (ЗНП) №

RFI-01-SEV-DG-East та вказавши назву Вашої організації в самому листі.

Кінцевий термін подання пропозицій 17 вересня 2019 р.,  18:00 за київським часом.

Контакти

  • udgetender@ukrainedg-east.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Світлана Бердникова   3 дні тому   #  

Вітаю, Віталіє :) якщо Ваша ласка, надайте форму для заповнення (нажаль у реченні "Деталі конкурсу та форми для заповнення знаходяться у додатку" активних посилань нема, хоча й слово "додаток" виділено болдом). Заздалегідь дякую, Світлана

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.