bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс журналістських матеріалів про трудову міграцію

Аналітичний центр «Європа без бар’єрів» за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду оголошує конкурс на найкращі матеріали про трудову міграцію з України до країн «Вишеградської четвірки»: Польщі, Угорщини, Словаччини, Чехії.

Конкурс проводиться у трьох категоріях:

  1. Відео або телепрограма
  2. Радіопрограма або подкаст
  3. Стаття, опублікована у друкованому або онлайн-виданні.

Переможець у категорії “Відео або телепрограма” отримає нагороду 4500 гривень, 2 місце – 3000 гривень, третє – 2000 грн. Переможці у інших двох категоріях отримають по 3500 грн, 2 місце – по 2500 грн, 3 місце – по 1000 грн.

Заявку можуть подавати автори таких матеріалів: аналітика, пояснювальні матеріали про легальне працевлаштування чи реінтеграцію трудових мігрантів, інтерв’ю, репортажі, сюжети, висвітлення місцевого контексту трудової міграції.  Список не є вичерпним.

Основні критерії оцінки:

  • основна ідея та тема матеріалу стосується трудової міграції з України до однієї або всіх вказаних країн
  • матеріал об’єктивний, повний, без маніпуляцій та викривлень
  • охоплення аудиторії матеріалом

Матеріал має бути підготовлено українською або англійською/російською мовами й опубліковано після 23 березня 2019 року. Один учасник може подати кілька різних матеріалів. 

Для участі, будь-ласка, надсилайте свої публікації з темою «Конкурс. Трудова міграція» на адресу office.europewb(at)gmail.com до 2 червня 2019 року включно. У тілі листа, будь ласка, вкажіть охоплення аудиторії, що може включати результати Google Analytics (дані підтверджені скріншотами), перегляди на сайті, кількість поширень в соціальних медіах (Facebook, Twitter) для онлайн-медіа, тираж газет/журналів тощо*. Для офлайнових публікацій потрібно надіслати підтвердження публікації (відсканована газета/журнал, запис ефіру). За цією ж адресою можна надсилати питання та уточнення.

Учасників повідомлять про результати через електронну пошту, з якої надійшов матеріал. Результати будуть оголошені не пізніше 17 червня 2019 року на сайті та сторінці у Facebook ГО «Європа без бар’єрів».

Перед створенням матеріалу запрошуємо ознайомитися з довідником “Міфи і факти про українську трудову міграцію до країн Вишеграду“, де наведено основні факти та хиби щодо висвітлення трудової міграції.


Примітка. Вимога щодо демонстрації охоплення не означає, що матеріал з малими показниками не може виграти. Головний критерій – це якість матеріалу.

Конкурс проводиться у рамках проекту “Популяризація фактоорієнтованого медійного висвітлення явища трудової міграції з України до країн Вишеградської четвірки“, який реалізовує ГО “Європа без бар’єрів” за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду.

Контакти

  • office.europewb(at)gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Павло Кравчук   799 днів тому   #  

Конкурс подовжено до 16 червня: https://europewb.org.ua/podovzheno-konkurs-dlya-zhurnalistiv-na-temu-trudovoyi-migratsiyi/

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.