Конкурс на розробку безкоштовного туристичного логотипа «Цікаве містечко»

У рамках культурного проекту «Цікаве містечко» проводиться конкурс на розробку безкоштовних туристичних логотипів для двох населених пунктів України - сіл, селищ міського типу або міст (за винятком обласних центрів). Дедлайн - 25.02.2019 р.

Цікаве містечко - авторський проект, започаткований у 2018 р.

Мета проекту - створити і популяризувати туристичні логотипи, унікальні візуальні образи невеликих, але цікавих у плані історії, культури і традицій населених пунктів України, виконані у авторській манері, привабливі й зрозумілі для туристів і корінних мешканців. Логотип має вигляд компактного містечка, де найважливіші об’єкти історико-культурної спадщини, природоохоронні об’єкти, зразки матеріальної і нематеріальної культури регіону, визначні місця, що відіграють важливу роль у житті громади, усе, що могло би зацікавити туриста зібрані в одному місці, в один час. Це своєрідний туристичний путівник-картинка, покликаний презентувати українські містечка самим українцям та іноземцям, сприяти пожвавленню розвитку місцевої культури, туризму і туристичної продукції.

Презентація проекту доступна за посиланням: http://haa.su/Fuj/

Запрошуємо представників відділів та управлінь культури і туризму, громадських організацій, музеїв і галерей, об’єднаних територіальних громад, окремих активістів та усіх, хто прагне до культурного різноманіття у власному регіоні (село, с.м.т., місто, за виключенням обласних центрів) заповнити заявку на участь у проекті (https://goo.gl/forms/HDCPCsW2W1l5VEJM2).

На основі отриманих заявок буде відібрано 2 (два) населених пункти, які отримають авторський туристичний логотип електронного формату у вільне користування. 

Вірте у власні сили, можливості і потенціал Вашого населеного пункту!

Заявка на участь у проекті: https://goo.gl/forms/HDCPCsW2W1l5VEJM2

Кінцевий термін подачі заявки - 25.02.2019 р. включно.

Оголошення результатів - 01.03.2019 р.

Термін виконання логотипів і звітування - березень 2019 р.

Контакти

  • Олег Яриніч https://www.facebook.com/oleh.yarynich
  •  oleg_valeriyovych@ukr.net
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Крістіна Карпенко   200 днів тому   #  

Доброго дня!!! Підкажіть, будь ласка, хто фінансує даний проект???

  •   Пiдписатися на новi
Яриніч Олег   198 днів тому   #  

Доброго дня, Крістіно! Це авторський проект, тому і відповідно ніякої фінансової підтримки, окрім авторських коштів, нема

  •   Пiдписатися на новi
Ника Караконстантин   194 дні тому   #  

Доброго дня)
Меня зовут Ника. Я живу в селе Циркуны, харьковской области, харьковского района. Я хочу участвовать в проекте как активист, но у меня возник ряд вопросов начиная с анкетирования. Я не состою в ОТГ и у меня поддержки сми. Как быть, если я сама по себе хочу участвовать, а не от кого-то?
Очень хочу участвовать и очень жду ответа.
Благодарю.

  •   Пiдписатися на новi
Ника Караконстантин   194 дні тому   #  

...Кстати ОТГ меня не особо -то и поддерживает, доводы приводит всякие, вяло отвечает.

  •   Пiдписатися на новi
Яриніч Олег   194 дні тому   #  

Відповів на лист, що надійшов на електронну адресу

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.