Тендер на проведення тренінгів

NRC відкриває програму «Розвиток потенціалу сільськогосподарських організацій» та оголошує тендер на проведення тренінгів у рамках цієї програми. Дедлайн - 4 липня 2018 р.

Передбачувані дати надання послуг: з 1 серпня 2018 р. по 14 грудня 2018 р

У зв’язку з відсутністю або слаборозвиненою існуючою структурою сільськогосподарських/фермерських кооперативів і асоціацій на сході України, NRC відкриває програму «Розвиток потенціалу сільськогосподарських організацій». Шляхом надання технічної допомоги з подальшими можливостями отримання гранту, метою програми є підвищення ефективності в управлінні і виробничих можливостей приблизно 10 організацій на підконтрольній уряду території Луганської області та на півночі Донецької області, включаючи новостворені кооперативи, асоціації, а також неформальні об’єднання. Основною метою програми є розвиток ефективних організацій, орієнтованих на стабільне життєзабезпечення і створення джерел доходу, ґрунтуючись на підприємницької діяльності, ефективному управлінні і при участі всіх членів організації. Крім цього, метою також є навчання членів таких організацій найбільш ефективної кооперації, щоб отримувати вигоду з переваг, якими можуть користуватися зареєстровані організації. У підсумку, програма буде складатися з чотирьох компонентів:

1. Активності з розвитку потенціалу (один воркшоп і дві тренувальні сесії)

2. Програми професійної підготовки (тренінги та виїзна консультативна допомога), доступні як для учасників програми, так і для окремих членів,

3. Візити з обміну досвідом/дослідні візити.

4. Конкурс з написання проектних пропозицій (грантова програма).

Цільовою групою програми є ТПО і місцеве населення, зокрема сільські жителі і жіноче населення, пов’язане між собою спільно запланованою чи вже здійснюваною діяльністю, яка спрямована на отримання доходів (сільськогосподарське виробництво, сільський туризм, виробництво етнічних виробів ручної роботи або послуги з надання харчування тощо), включаючи нещодавно зареєстровані асоціації та кооперативи, а також неформальні, незареєстровані об’єднання.

Пропонуємо ознайомитися з нашим запитом і в разі зацікавленості вислати свої контактні дані (контактна особа, телефон, e-mail, найменування організації) на електрону скриньку ua.procurement.sdo@nrc.no. Ми очікуємо отримати відповіді від організацій, установ та приватних підприємців зареєстрованих у встановленому порядку. Зацікавленим особам і компаніям буде направлено детальне технічне завдання та запрошення на участь у тендері.

Обов’язково вкажіть тему листа: 8101281 - call.

Пропозиції з іншою темою листа (або без теми) можуть бути не розглянуті.

Прохання надсилати ваші контактні дані (контактна особа, телефон, e-mail, найменування організації) не пізніше 17:00 04.07.2018.

Питання та уточнення надсилати на: ua.procurement.sdo@nrc.no

Контактні особи:

Олександр Прошкін, 050-468-45-53 або 067-828-58-60

Євген Нікітенко, 050-468-45-85 або 067-828-58-85

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Лариса Самосьонок   205 днів тому   #  

Доброго дня! Чи можна отримати посилання на запит?
Дякую.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.