Проект USAID «Агросільрозвиток» шукає виконавця для проведення дослідження

Проект USAID «Агросільрозвиток» шукає організацію для проведення дослідження адміністративних процедур із оформлення земельних ділянок, оцінювання рівня корупції в агросекторі та здійснення соціологічного опитування власників земельних ділянок. Дедлайн - 26 квітня 2018 року.

Субпідрядник повинен буде також надати порівняльний аналіз отриманих результатів із показниками дослідження, проведеного проектом «Агросільрозвиток» у 2017 році (показники будуть надані Субпідряднику проектом «Агросільрозвиток»).  

Компанії чи організації, які бажають взяти участь у конкурсі, мають подати відповідним чином оформлену пропозицію до 14:00 26 квітня 2018 року на адресу [email protected]

У разі виникнення запитань стосовно цього тендера, потрібно надсилати їх Ігорю Лазаренку, менеджерові із закупівель проекту, на електронну адресу [email protected]  не пізніше 15:00 25 квітня 2018 року.

Докладне технічне завдання, умови участі в тендер, критерії оцінки пропозицій та вимоги до оформлення заявки  - у повному тексті Оголошення про конкурс.

Проект «Підтримка аграрного і сільського розвитку» – це проект, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується компанією Кімонікс Інт. Метою проекту «Агросільрозвиток» є сприяння всеохоплюючому і стійкому економічному зростанню шляхом розвитку сільського господарства і створення більш привабливих умов проживання в сільській місцевості України. Проект працює на національному та регіональному рівні, та приділяє особливу увагу розвитку сільського господарства у південних та східних регіонах країни.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Вікторія Гультай    161 день тому   #  

Повний текст оголошення можна завантажити тут: https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2018/04/RFP-ARDS-S0-39_Survey_2.pdf

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.