bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Завершується відбір успішних практик реалізації громадських ініціатив

Київська міська державна адміністрація завершує відбір успішних практик реалізації громадських ініціатив. У рамках Європейського тижня місцевої демократії 8 вересня 2017 року стартував відбір успішних практик реалізації громадських ініціатив у вирішенні питань місцевого значення за участю громадських об’єднань, який триватиме до 30 вересня 2017 року.

Указом Президента України «Про Європейський тиждень місцевої демократії» № 922/2007 від 27.09.2007 року надано офіційний старт проведенню щорічного Європейського тижня місцевої демократії в Україні.

Під егідою цієї події місцевими органами влади всіх держав-членів Ради Європи традиційно проводяться  національні і місцеві заходи з метою надання можливостей для ознайомлення із значенням Ради Європи та інших інституцій спільної Європи в області розвитку місцевої демократії, сприяння обізнаності населення щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та залучення громадян до прийняття управлінських рішень.

Цього року з 9 до 15 жовтня Європейський тиждень місцевої демократії офіційно святкуватиме десяту річницю ініціативи. За цієї особливої нагоди Київ уперше бере участь у даній ініціативі на здобуття відзнаки «12 зірок» – найвищої відзнаки Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Метою Тижня є привернення уваги громадськості до того, що їх участь у місцевих справах є найважливішим чинником життєздатності демократії, прийняття важливих для громади рішень на місцевому рівні у соціальному, культурному, економічному та політичному житті.

Саме тому Департамент суспільних комунікацій вперше ініціював проведення відбору успішних практик реалізації громадських ініціатив у вирішенні питань місцевого значення. Мета заходу довести, що в столиці достатньо активних інститутів громадянського суспільства, що мають певні досягнення в реалізації ініціатив у вирішенні питань щодо соціального, культурного,  економічного та інших аспектів життя міста. Саме завдяки активності кожного громадянина, небайдужості громади та допомоги громадських активних організацій можна облаштувати дитячий майданчик, вирішити проблему дозвілля для молоді, навести лад на прилеглій до будинку території, допомогти комусь у біді, в цілому створити комфортне життя для мешканців столиці.  

Ми сподіваємося, що перший  крок до заохочення громадських та інших організацій  за їх  успішні реалізовані проекти підсилить розуміння того, що «місцевий» і «європейський» підходи до здійснення самоврядування не протистоять один одному, а взаємно один одного доповнюють. Місцева демократія є загальною європейською цінністю та повинна спиратися на кращі досягнення та практики в галузі управління та демократії.

Тож запрошуємо інститути громадянського суспільства, що плідно працюють на благо нашої громади та у 2016-2017 роках реалізували свої плани та проекти щодо покращення життя мешканців міста не залишатися осторонь і приєднатися до проекту та подати свою заявку на участь у заході.

Конкурс відбувається за медіа-підтримки Ресурсного центру ГУРТ.

Контакти

  • Департамент суспільних комунікацій КМДА
  • guvp_kmda@ukr.net
  • 044 235 07 80
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Олександр Малицький   1048 днів тому   #  

чи можуть взяти участь у конкурсіі некияни, але для Київа?
Олександр Малицький, 093-5549446

  •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1044 дні тому   #  

Добрий день, пане Олександре! Участь у конкурсі можуть брати лише проекти, які реалізовані у Києві. З повагою, Максим Мазипчук.

  •   Пiдписатися на новi
Олександр Малицький   1044 дні тому   #  

Дякую за роз'ясення.
З повагою, О. малицький

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.