bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Ірена Карпа: кожній громадській організації треба вирости із дитячих трусиків! (відео)
01.11.2013

На порталі ГУРТ продовжується висвітлення теми врядування Ми поспілкувались з Іреною Карпою, відомою українською письменницею, співачкою, журналісткою, телеведучою та ще й громадською активісткою, яка поділилась своїми думками стосовно громадської активності, в тому числі діячів культури,  проблем у громадських організаціях, врядування і волонтерства.

ГУРТ: Громадська діяльність: чи потрібно нею займатися та навіщо

Ірена Карпа: "Як на мене громадська активність – це взагалі єдиний спосіб збудувати громадянське суспільство - так чи інакше, ініціатива має йти від кожного". 

 ГУРТ: Чи займаєтесь Ви самі громадською діяльністю? 

Ірена Карпа"Я підтримую радісну будь-яку притомну ініціативу, незалежно буде це стосуватись озеленення, чи якихось молодіжних кредитів на житло, чи захисту української мови, чи фінансування освіти, тобто будь-що, що мені зрозуміло як людині, як громадянину..."

 ГУРТ: Чому Ваші колеги по цеху культури та мистецтва, переважно, не такі свідомі та суспільно активні?

Ірена Карпа"Бо просто в нас немає ніякого цеху, напевне через те... Може, хтось відчуває, що він такий митець, що має тільки про "бабочки і лютіки" писати і не має бути заангажований".

ГУРТ: Що ми разом можемо зробити, щоб тема врядування стала більш важливою та зрозумілою у суспільстві? 

Ірена Карпа: "Громадським організаціям, щоб настав якийсь ефект у врядуванні держави, треба донести до кожного, що твій голос важливий, що ти сильний".

ГУРТ: Що б Ви побажали громадським організаціям?

Ірена Карпа"Громадські організації пам’ятайте, що Ви, перш за все, люди, що Ви круті, що в усіх є яйця, що є сила і треба організуватися, просто зібратися гуртом, не думати про те хто є лідер, хто самець альфа, хто омега, а пам’ятати про те, що для нас найголовнішим є успіх справи, тільки тоді Вам на небі чи, у що Ви там вірите, поставиться галочка".

 
Спілкувалась: Любов Єремічева
Відео: Віталій Ніщименко

Долучайтесь до дискусій та обговорень теми врядування на порталі ГУРТ! Слідкуйте за останніми оновленнями із теми врядування за цим лінком:  Місяць врядування на порталі ГУРТ: долучайтеся! 

Увага! Копіювання доступне лише для зареєстрованих користувачів порталу ГУРТ.  Реєстрація займає менше однієї хвилини.  

 

Контакти

  • https://gurt.org.ua/

Коментарі

Богдан Маслич   3681 день тому   #  

Дуже влучні повідомлення, хотілося б, щоб потрапили в очі, вуха та інші органи чуття лідерів українських громадських організацій! Насправді, у нас (громадського сектору) теж досі немає справжнього власного ЦЕХУ, орієнтирів, правил та норм, які б створювали основу для потужної кооперації та реального впливу сектору! Дуже багато зіркових лідерів наших ГО "співають" виключно про власні "бабочкі та лютікі"...

  •   Пiдписатися на новi
Хренова Вікторія    3680 днів тому   #  

актуальні поради) дякую за гарне інтерв'ю та відео!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.