bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз


Підписка на бюлетень

Для того, щоб отримувати електронний бюлетень ГУРТ, потрібно зареєструватись на порталі ГУРТ та обрати рубрики, новини яких Ви бажаєте отримувати у розділі "Мій бюлетень". По замовчуванню Ви будете отримувати електронний бюлетень у повному обсязі.

Щотижневий електронний бюлетень ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ вже більше 15 років поспіль випускає електронний бюлетень ГУРТ та щотижня інформує українську та міжнародну громадськість про найбільш цікаві події суспільного характеру та можливості для розвитку громадянського суспільства України.

Бюлетень містить інформацію про новини суспільного життя, програми фінансування, програми навчання, пошук партнерів, анонси конференцій та інших заходів. Отримувачами бюлетеню є більше 60 000 підписників, серед яких є національні та міжнародні інститути громадянського суспільства, державні структури та органи місцевого самоврядування, бізнесові структури та ініціативні громадяни.

Найважливішим критерієм відбору повідомлень у бюлетень є їх суспільна значимість та актуальність. Для нас важливо, щоб читачі мали реальні шанси використати всі можливості, які дає інформація бюлетеня, тому кожне повідомлення ретельно аналізується редколегією на наявність суспільного значення.

Застереження
Бюлетень розсилається великій кількості отримувачів, тому може деякими поштовими системами ідентифікуватися як спам. Якщо Ви не отримали бюлетень, будь ласка, перевірте також папку "Спам" у вашій пошті і відмітьте її як "не спам".

Якщо Ви використовуєте антивірусні системи, що обладнані антиспамерськими фільтрами, то можете додати адресу [email protected] та домен gurt.org.ua в так званий "білий» список". Таким чином Ви можете запобігти блокуванню листів від ГУРТа.

Ваша антивірусна система, що обладнана антиспамовими фільтрами також може бути причиною не отримання бюлетеня. Рекомендованою для отримання є пошта на Google, Yahoo, bigmir, ukr.net.

Зверніть увагу, що отримання бюлетеня добровільне. Відписатись від розсилки можна увійшовши на сайті gurt.org.ua у розділ «Мій бюлетень» та обрати  пункт «Відписатись».Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.