bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз


+ Пiдписатися

Ефективність: що це означає для ІГС?   

10-11 березня у Відні відбувається семінар, який є частиною кампанії з розробки і впровадження глобальної концепії ефективності для інститутів громадянського суспільства.

Семінар зібрав більше 30 представників (керівників, координаторів) платформ та мереж з країн, які не є членами Європейсього Союзу (список згодом). Ця ініціатива фасилітується платформою КОНКОРД.


Україну на заході представляв Ресурсний центр ГУРТ. Планувалась також участь Любов Паливоди (ТЦК), однак з певних причин вона не змогла взяти участь у цьому заході.


Атмосфера Відня та Фундації, у якій ми працюємо. очевидно створили продуктивне тло, щоб відверто поговорити про ефективність ІГС.

Основні теми, про які обговорювались у перший день:
- Що робить нас кращими і ефективнішими за інших гравців?
- Як продуктивно спілкуватись з донорами, залишаючись незалежними, змінювати їх поведінку, яка в силу власної природи і політик гальмує суспільні зміни?
- Всі говорять про вплив, результати, продуктивність. Але ми далекі від реальності. Що з цим робити?Сподіваюсь, організатори узагальнять напрацьований у групах матеріал і я з зможу опублікувати колективні думки учасників,в тому числі презентації, у своєму блозі для широко загалу.

Інтернет тут надзвичайно повільний Виклав би більше :)
Тому продовження згодом :)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Олексій Кубарь   4649 днів тому   #  

На мою думку ефективність ОГС - це коли навколо люди становляться розумнішими. Після виборів 2010 щось не відчувається що ОГС працюють ефективно, або наші люди неуважні та мають дуже погану пам'ять.

  •   Пiдписатися на новi
Володимир Кравченко   4646 днів тому   #  

ефективність ОГС -людська активність,конкретні дії,здобутки...

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi


Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.