bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз


+ Пiдписатися

Шлюб “на віру”   

Громадський,не зареєстрований, пробний, несправжній - це далеко не повний список назв шлюбу, який відображає фактичні (неофіційні) сімейні стосунки між чоловіком і жінкою. І хоча ставлення до цього явища здебільшого негативне, дедалі більше молодих пар вибирає громадянський шлюб як першу сходинку на шляху до офіційного, вважаючи, що передчасно реєструвати стосунки, не поживши хоча б рік під одним дахом. Іноді пари надають перевагу громадянському шлюбу як альтернативі офіційному - мовлялв, для чого його реєструвати, коли простіше жити на “віру”. Зрештою, їх можна зрозуміти , адже не штамп в паспорті тримає людей разом, і навіть офіційні та освячені церквою подружжя не застраховані від розпаду. І навпаки, є багато випадків, коли люди до старості живуть в громадянському шлюбі, виховують спільних дітей та на схилі років радіють онукам.

Коментарі

Михайло Ізюмський   5233 дні тому   #  

головне щоб був вибір

  •   Пiдписатися на новi
Юлия Григорчук   5232 дні тому   #  

Важна не форма, а содержание отношений. Стоит задуматься: смогут ли мужчина и/или женщина взять на себя ответственность за партнёра и предстоящий союз… Часто люди забывают об этом.

  •   Пiдписатися на новi
Сергій Цвєтков   5230 днів тому   #  

Коли йдеться про шлюб "на віру", що саме пані Олена Ви маєте на увазі? На віру "кому" чи "у що"?

Якщо на віру, що один рік покаже чим це є, тоді не йдеться про шлюб, бо шлюб (як його не називайте) це свідома посвята одне одному. В іншому випадку це схоже на "право покупця", який придбав річ і вільний її повернути за два тижні, якщо його щось не влаштовує. Не думаю, що можна назвати шлюбом стосунки, де хтось "покупець що придивляється", інший "річ на гарантійному терміні обслуговування".

Якщо це шлюб на підвалині віри у себе, що я не зраджу цю людину і тому наші стосунки набувають якості шлюбу. Тоді дійсно питання навіть не у "штампі в паспорті", а втому, чим мене цей штамп лякає?

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi


Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.