bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз


+ Пiдписатися

Умка-Фест”: далі буде!   

17 грудня в Харкові відбувся Фестиваль-виставка дитячого розвитку «Умка-Фест». Про те як ми його готували та провели – в цьому пості!



Ідея «Умка-Фесту» досить проста, і коли мене питають про те як вона виникла, я щиру дивуюсь у відповідь тим, що не реалізував її ніхто раніше. Однак не було в Харкові нічого подібного і нам пощастило цю нішу зайняти (в Києві, зокрема, ми знайшли декілька таких заходів).

Більш детально про саму ідею та місію Фестивалю я писав раніше, повторюватись не буду – дивіться тут. Крім того, багато додаткової інформації є на сайті Фестивалю.

Поділюсь власними враженнями та емоціями. Прожив цим Фестом більше ніж півроку. Концепція виникла приблизно в травні місяці, потім був збір інформації, розрахунки, деталізація. Мої друзі на Фейсбук, напевне, пам’ятають як ми разом обирали назву. Влітку, у липні, відбувся запуск проекту, хотіли провести захід 27 серпня. Потім перенесли на 17 вересня. А потім відмінили взагалі. Зараз дивлюсь на той «провал» як на хорошу школу, розумію що все було зроблено правильно, і та невдача є частиною кінцевого успіху. Але тоді, у вересні, все виглядало набагато трагічніше:)

Приблизно через місяць-півтора на зв'язок вийшов засновник агенції «Незвичайний Харків» Руслан Кордюк і запропонував партнерство у підготовці та проведенні Фестивалю. Два місяці попрацювали ми з ним пліч-о-пліч і стали хорошими друзями. З ним я знову відчув силу справжнього партнерства: коли два партнери доповнюють одне одного, їхня енергія не сумується, а помножується! Звичайно, і з Русланом ми наробили помилок, і не все вдалося так як планували, але кінцевий «продукт» вийшов саме таким яким би мав бути! Причому, в день проведення заходу ми усвідомили, що якби було виконано все що планувалося, Фест вийшов би гіршим!

Буквально у переддень проведення «Умка-Фесту» був у мене намір відмовитись від участі в продовженні проекту. Було вже видно, що розрахунки стосовно монетизації, м’яко кажучи, не виконуються, крім того, якби навіть виконувались, вони є неадекватним по відношенню до часових, емоційних та енергетичних витрат. Однак в день проведення отримав стільки позитиву, такий букет різноманітних емоцій зі знаком «плюс», після якого зрозумів, що не відмовлюсь від «Умка-Фесту». Хіба що змістяться акценти і фінансова монетизація поступиться своїми позиціями іншим стимулам.

Надалі розвивати проект плануємо за трьома взаємопов’язаними напрямками. По-перше – проводити «Умка-Фести» надалі, в ідеалі – два рази на рік. По-друге – хочемо розвивати спільноту фахівців, які надають послуги дитячого розвитку, проводити для них різноманітні заходи для підвищення професійного рівня, конкурентоздатності і т.п. По-третє – хочемо спробувати схему «соціального франчайзингу» - передавати модель виставки-фестивалю людям в інших регіонах та допомагати їм проводити захід.

Відкриті до критики, пропозицій та побажань і особливо – до нових партнерств! Пишіть тут і на ФБ!

Коментарі

Лілія Дмитренко   4523 дні тому   #  

Подальші плани - пречудові! Вірю, що надалі пошириться в регіонах, тому що "дошкільники" - неймовірні ентузіасти. Треба лише, щоб вони дізналися про "Умку-Фест".

  •   Пiдписатися на новi
Лілія Дмитренко   4523 дні тому   #  

Запитання:
Чи висвітлювалась подія у всеукр. фахових періодичних виданнях для працівників дошкільних установ, а також для батьків?
Чи запрошували на захід представників відділу дошкільної та початкової освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти профільного міністерства?

  •   Пiдписатися на новi
Михайло Ізюмський   4523 дні тому   #  

захід був виключно місцевого значення, тому на всеукраїнський рівень не виходили...
цільова аудиторія була не тільки дошкільнята, але й діти шкільного віку.
думаю, другий фест буде легше організувати, залучити партнерів - не треба ідея показувати "на пальцях", є багато матеріалу...

  •   Пiдписатися на новi
Лілія Дмитренко   4523 дні тому   #  

Наступного разу було би гарним висвілити в фахових виданнях: журнал "Дошкільне виховання", газета "Дитячий садок", журнал "Початкова освіта" та ін. Треба щоб поширився досвід. Бо дуже корисна, до того ж цікава справа. В мене є виходи на гол.редакторів частини видань.

  •   Пiдписатися на новi
Лілія Дмитренко   4523 дні тому   #  

І в соц.мережах непогано було би просунути.

  •   Пiдписатися на новi
Михайло Ізюмський   4523 дні тому   #  

Для видань можу написати статтю, а потім і залучати на проведення. Дякую. зв'яжемось з Вами на ФБ. Стосовно просування в соцмережах, у нас група ВКонтакте є, звідти дуже хороший трафік на сайт йшов, але я до неї відношення практично не маю - інші люди займаються...

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi


Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.