bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз


+ Пiдписатися

Що робитимемо із гідністю?   

Вчора я стала свідком того, як продавчиня обхамила одразу цілу чергу. І жодна людина не здійснила у відповідь жодного протесту.
А три тижні тому я поверталася з Ярмарку інституційного розвитку автобусом, що йде з Запоріжжя до Херсона дев'ять(!) годин, і пасажири на зупинках перемовлялися: “я просто абстрагуюся, викреслюю ці години з життя і оживаю лише по приїзді”, “та це ще нічого, поїзд ще жахливіший і йде від Запоріжжя до Одеси більше доби”… І це 9-ти годинне катування ще й коштує біля 125 грн.

Нам часто бракує почуття власної гідності: і коли звично стаємо в чергу, і коли отримуємо сервіс низького рівня, і коли дозволяємо аби начебто від нашого імені підписували совково-хвалебні листи до можновладців, і коли нам під виглядом виборів влаштовують фарс, і коли посадовці іншої держави вказують нашим вченим, яку думку їм мати, тощо.
Тобто - щодня.

І оце я собі думаю, а чи достатньо ми, громадський сектор, робимо для того, аби підвищувати планку гідності й для кожної людини окремо, й для суспільства в цілому? Може варто це собі ставити за окрему мету, а не лише вдовольнятися побічним ефектом?
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Тимчук Тарас    4245 днів тому   #  

Людмило, дякую за Ваш пост! сам воюю з водіями маршрутки №241, які вперто ігнорують зупинку, на якій я часто виходжу, змушуючи мене голосно кричати "На зупинці" (а якби я був німий - що б я мав робити?). вирок будівельникам громадянського суспільства, насправді, ось тут http://podrobnosti.ua/society/2011/08/03/784109.html

  •   Пiдписатися на новi
Завійська Мар'яна   4244 дні тому   #  

Так, Тарасе, вироки та діагнози на кожному кроці http://blogs.korrespondent.net/journalists/blog/vitaliysych/a41498

  •   Пiдписатися на новi
Людмила Ямщикова   4242 дні тому   #  

Та хто винен - відомо )))) А що ж робити? ;)

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi


Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.