bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз


+ Пiдписатися

Прошу підтримати мене в суді   

Раніше я вже писав про нелегітимні установчі збори Громадської ради при Подільській районній в м. Києві державній адміністрації. Мною було подано багато скарг до Прокуратури (Подільської районної та Генеральної), Кабінету міністрів України та Київської міської державної адміністрації. Проте, жодна з них не дала результату — влада ігнорує порушення. Тому, мною було подано позов до Окружного адміністративного суду м. Києва. Сьогодні я отримав у відповідь Ухвалу суду про відприття провадження у справі.

Отож, засідання відбудеться 24.05.2011 (вівторок) о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Десятинна 4/6, зал судовго засідання № 2.

Оскільки засідання відкрите, то звертаюсь до всіх, хто переймається процесом формування громадських рад в Україні, а також до представників ЗМІ — дуже прошу вас прийти та прослідкувати за судовим процесом. Адже правда на нашому боці — головне, щоб все було законно. Таким чином ви підтримаєте мене та ще 46 організацій, чиї права теж були порушені.

Особливо звертаюсь до тих 46 організацій, кого не допустили до участі в установчих зборах Громадської ради при Подільскій РДА — будь-ласка, прийдіть і дайте свідчення. Не забудьте довіреності від своїх організацій, а якщо ви керівник, — витяг зі статуту, про ваші повноваження, а також протокол про призначення на посаду.

Позовну заяву та Ухвалу суду публікую за посиланням: Благодійний фонд «101» VS Подільска РДА

Коментарі

Андрій Богданович   4770 днів тому   #  

Нагадую, завтра в мене судове засідання проти Подільскої РДА. Прошу всіх прийти і підтримати. Дякую.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi


Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.