bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Учасниці про програму


Учасниці тренінгів розповіли про свої враження, успішні історії, цікавий досвід.

Київ

Олена Степанова, власниця пральні:

 • “У Вишневому у гуртожитках немає можливості користуватись пральними машинами. Моя ідея, яку я тут розвинула, полягає у тому, щоб забезпечити можливість людям комфортно себе почувати і при цьому заробляти гроші. Сьогодні я поспілкувалась з фірмою, яка мені продасть необхідне обладнання. Сподіваюся розвивати цей бізнес в інших містах Київської області. Дякую!”

Анастасія Комарницька, студія веб-дизайну:

 • “Після трьох днів тренінгу я взяла для себе - корисні знайомства, домовилась про угоду з однією учасницею, чимало планів є для розвитку діяльності, бажання розраховувати наперед, хоча до тренінгу бажання було керуватися лише інтуїцією. Також побачила де власні пробіли в міркуваннях і винесла, що рішення потрібно приймати самостійно.”

Паровенко Антоніна: 

 • "…отримана інформація пригодиться не на один рік діяльності. Відпало багато питань – отримала поштовх рухатися вперед".

Черкаси

Розповідає 30-річна Інна:

 • Коли я через сімейні обставини не мала можливості працювати за спеціальністю, прийшла до висновку, що найбільш зручним для моєї родини та маленької дитини буде відкриття власної справи, зокрема надання бухгалтерських послуг, тому додатково закінчила бухгалтерські курси. У 2008 році починала з 1-2 клієнтів, наразі обслуговую 20 підприємців. Я була учасницею першої частини проекту і задоволена тим, що, що друга є доповненням та продовженням першої. Особисто мені сподобались доступний виклад матеріалу, добре продумана побудова тренінгу, атмосфера згуртованості. Подача тем в ігровій формі давала можливість почути та порівняти різні точки зору на одне й те ж саме питання, прийти до спільного висновку, додала впевненості у собі. Якщо на першому тренінгу я була в команді виробників товарів і послуг, то сьогодні для мене було цікавим та корисним спробувати на собі роль їх продавців. Для шукачів роботи, яких влаштовують фіксовані графік роботи, функціональні обов’язки та заробітна плата, менша відповідальність, порадила б роботу найманого працівника. А тим, кому цікавий вільний графік, незалежність, реалізація власних ідей — ризикувати та відкривати власну справу.

Пані Ірина, допомагає у бізнесі чоловікові, який займається будівництвом, зокрема, м’якими покрівлями:

 • Мені пощастило вдруге стати учасницею бізнес-тренінгу, за що я дуже вдячна організаторам. Як і першого разу, найбільше враження на мене справила ділова гра. Не дивлячись на те, що це гра, складається враження, ніби ти насправді ведеш бізнес, зі всіма його ризиками, злетами та падіннями. Настільки вживаєшся в роль, що вийти з гри буває надзвичайно важко. Крім потрібної інформації, для мене кожен з тренінгів — це знайомство з новими людьми. Відмінність та корисність їх полягає у тому, що на зимовому семінарі жінки лише збирались відкривати свою справу, а сьогодні ми спілкуємось з тими, хто вже давно має власний бізнес і може дати конкретні рекомендації у тих чи інших питаннях, поділитись досвідом, вказати на невидимі підводні камені, попередити про нюанси податкового законодавства, співпраці з банками. Крім того, спрацьовує принцип „сарафанового радіо”, коли ти одночасно просуваєш свою справу та рекомендуєш іншим послуги своїх нових знайомих. Варто відмітити, що ми не втрачаємо зв’язок і з бізнес-центром, підтримуємо з ними дружні стосунки, якщо виникають якісь питання по веденню бізнесу, завжди звертаємось по допомогу. У випадку, коли дати вичерпну інформацію тут не мають можливості, то обов’язково підкажуть, до кого можна звернутись.

Анна, перспективна молода леді, яка працює в напрямку туризму:

 • Наразі я працюю у сфері туризму. Після закінчення навчання планую відкрити власну туристичну агенцію. Подібний тренінг я відвідую вперше, але задоволена, отримала велику кількість цікавої та корисної інформації. Вивчати маркетинг у такій ігровій формі мені ще не доводилось. Крім того, сподобались надзвичайно тепла атмосфера, позитивні емоції, дружній колектив, професійні викладачі. З усіма жінками, з якими я познайомилась, планую підтримувати тісні зв’язки і надалі. Вдячна за інформацію, зокрема з питань кредитування, яку надали представники банку: юрист та начальник управління роботи з підприємцями малого та середнього бізнесу. Я вважаю, що така допомога, контакти, знайомства будуть корисними у житті та веденні власної справи. Для себе зробила висновок: власну справу починати потрібно, щоб працювати на себе та заробляти гроші. Враховуючи те, що я людина амбітна, маю безліч власних ідей, працювати в тісних рамках для мене нецікаво. Я спостерігала за дівчатами та жінками, які є успішними у своєму бізнесі, працюють не зважаючи ні на які негативні зовнішні фактори. Це люди, які хочуть працювати і заробляти гроші. У деякій мірі, це є стимулом і позитивним прикладом. Для когось туризм — це просто робота, а для мене — робота плюс хобі, це постійне навчання, нові знайомства, спілкування, подорожі. Безробітній молоді хотіла б побажати наполегливості, постійної роботи над собою, не опускати руки. Взагалі, немає такого поняття „нема роботи”, вона є, просто хтось працює в силу своїх можливостей руками, інші — головою. Туризм для мене, наприклад, — це робота серцем. Коли люди повертаються задоволені, засмаглі, дякують за гарний відпочинок — це дорогого коштує, для мене це найбільша винагорода. Я отримую естетичну насолоду від того, що бачу людей в той момент, коли вони щасливі, усміхнені. Тому, якщо є бажання досягти чогось у житті, в першу чергу, потрібно сподіватись лише на себе, йти до своєї мети, і якщо є можливість розвиватись — обов’язково нею скористатись, не зупинятись, і тим більше — не повертатись назад. Лише вперед, з посмішкою і позитивом.

Хмельницький

Зінькова Галина:

 • «Якщо перший тренінг допоміг мені визначитись з прийняттям рішень, то другий додав впевненості і бажання рухатись вперед у бізнесі».

Бондар Тетяна:

 • «Я не тільки отримала нові знання, а й знайшла відповіді на багато запитань, які виникають на перших кроках підприємницької діяльності».

Тернопіль

Вікторія Колодій:

 • "Я йшла з готовими питаннями на тренінг і мені вдалось отримати на них відповіді. Важливою частиною тренінгу було те, що я могла поспілкуватись з іншими жінками-підприємницями, які своїм досвідом допоможуть мені в майбутньому. Моєму бізнесу не вистачає просування, тому перше, що я найближчим часом зроблю – зареєструюсь у соціальній мережі і більш ретельно спланую свою діяльність." Відео-коментар поністю: https://www.youtube.com/watch?v=jpCTUxYIdSw

Наталя Назарук:

 • “Я працювала рекрутером, і коли до мене на роботу приходила молода жінка, в якої була мала дитина, то я одразу їй відмовляла, бо вважала, що вона дуже часто буде на лікарняному, але після тренінгу моя думка на рахунок цього змінилась.Також по-іншому почала ставитись до людей пенсійного віку та інвалідів». Весь коментар читайте тут.

Суми

Хоруженко Оксана:

 • "В мене декілька років назад був бізнес, який закінчився крахом. Я після цього дала собі слово ніколи більше не займатися нічим подібним. Випадково потрапивши на перший тренінг, я отримала серйозну інформаційну підтримку, яка дала мені можливість впевнено стати на ноги. Тепер я займаюся тим, що мені дуже подобається і приносить мені прибуток. Коли дізналася, що я знову можу прийти на тренінг, так розподілила свої справи, щоб не випустити ні однієї хвилини з тренінгу . Я всім щиро дякую!"

Денесенко Ольга: 

 • "…Я сама з півдня України, але вийшла заміж в Суми. І весь час мріяла повернутися додому, тому що дуже люблю своє місто, але після першого нашого тренінгу побачила величезні можливості для свого власного розвитку тут в Сумах. Після другої зустрічі зрозуміла, що потрібно вчитися і далі."

Стегій Ірина: 

 • "Нічого мене так не вразило, як можливість дізнатися про досвід людей, які вирішують такі самі питання, як і я, ходять тими самими дорогами до ринку та податкової. За тренінг та інформацію про рух грошових коштів дякую окремо."

Кролівецька Вікторія: 

 • "…мені завжди здавалося, що я без будь-яких прорахунків сама можу визначити свої прибутки, що ніякі теоретичні знання мені не потрібні. За ці три дні я серйозно переглянула своє бачення та отримала поштовх рухатися вперед."

Луцьк

Олена Мисюра:

 • «Розширила свій світогляд у всіх питаннях бізнесу, а також отримала консультацію, як правильно вчиняти з працівниками.»

Надія Майданець:

 • «Професійна підготовка, продумано кожний крок семінару уважно з підходом до кожної людини. Знання, що я отримала, обов’язково втілю в своєму бізнесі і житті. Велике прохання, щоб такі семінари обов’язково повторювались!»

Олена Кобріна:

 • «Прекрасно підсумовані всі знання. Отримані нові знання з бухгалтерського обліку! Гарні навчальні посібники, які допоможуть після тренінгу освіжити отримані знання. Це важливо, тому що допоможе у майбутньому контролювати себе.»

Вінниця

Розповідає підприємиця Аліса (крамниця з продажу будівельних матеріалів):

 • "В останні роки умови ведення мого бізнесу стали більш складними (фінансова криза, зменшення купівельного попиту, збільшення конкуренції). Все це істотно зменшило мої доходи, тому можливість отримати знання на цьому семінарі для мене стала справжньою знахідкою. Сподобалась подача тем в ігровій формі, можливість порівняти заплановані і фактичні показники діяльності та рекомендації тренера."

Олена Заєць, виготовляє сувенірну продукцію та працює в громадській організації:

 • "Я вдячна за надану консультацію щодо оподаткування громадських організацій та умови створення підприємства в якому будуть працювати інваліди."

Рівне

Мар’яна Семенюк:

 • «На першому семінарі я передбачала, що власник (засновник) малого бізнесу має бути Гаррі Поттером – тобто вміти все. Як результат другого етапу я впевнена, що це – обов’язково.»

Лариса Кітова:

 • «Щира подяка за цікаві ідеї! Було б непогано продовжити семінар, базуючи наступні теми на новому податковому кодексі і проблемах, що з нього випливуть.»

Олена Кириєвська:

 • «Позитивно ставлюсь до проведення тренінгу. Корисна інформація для усунення моїх недоліків у роботі магазину, організації роботи продавців та моєї роботи (ставлення до бізнесу). Я впевнена у тому, що я після тренінгу дійсно відчула важливість свого бізнесу!»


 Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.