bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Про програму


«Розпочни та вдосконалюй свій бізнес» (РВСБ) навчальна програма для тих, хто має перспективні ідеї організації власної справи й прагне її реально розпочати та розвивати. Крок за кроком ці посібники вводять майбутніх підприємців у світ бізнесу та допомагають підготувати техніко-економічне обґрунтування діяльності свого підприємства.

Тренінгова програма «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес» складається з кількох основних частин: «Генеруй бізнес-ідею», «Розпочни свій бізнес» та «Вдосконалюй свій бізнес». Посібник «Генеруй бізнес-ідею» спрямований на жінок і чоловіків, які мають намір розпочати власний бізнес, але ще не мають конкретної бізнес-ідеї. Посібник зосереджується на практичних шляхах та методиках генерації життєздатних бізнес-ідей.

Матеріали серії «Розпочни свій бізнес» (РСБ) містять посібники «Основи» і «Техніко-економічне обґрунтування». Посібник «Основи» описує дії, що їх необхідно виконати в процесі організації власної справи. Посібник «Техніко-економічне обґрунтування» заповнює сам підприємець у процесі вивчення ним навчальних матеріалів. Посібник «Ділова гра» допомагає в інтерактивний спосіб закріпити пройдений матеріал. Серія також складається з двох посібників для тренера.

В основу посібників програми «Вдосконалюй свій бізнес» покладено методи організації та управління підприємством в рамках підприємницької ініціативи, що їх рекомендовано вивчати підприємцям, які вже мають практичний досвід та бажають вдосконалювати свої навички. Програма ВСБ складається з семи посібників, що в простий та практичний спосіб знайомлять підприємців з принципами ефективного управління малим бізнесом. Посібники програми «Вдосконалюй свій бізнес» охоплюють наступні теми: «Маркетинг», «Закупівля», «Контроль товарно-матеріальних запасів», «Собівартість», «Планування» та «Люди та продуктивність».

Поетапні пояснення доступною мовою, ілюстрації, відповідні приклади та вправи також є характерними особливостями програми «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес», що допомагають підприємцям визначати проблеми власного бізнесу та ефективно їх вирішувати. Таким чином, програма РВСБ робить свій внесок в організацію життєздатних малих підприємств і підтримку потенційних підприємців на початку реальної підприємницької діяльності.

Протягом 2010 року Ресурсним центром ГУРТ у рамках програми "Розпочни і вдосконалюй свій бізнес" у 12 областях України були проведені тренінги, участь у яких взяли більше 700 учасниць.

Цільовою групою тренінгів в рамках вказаної програми були жінки, які нещодавно започаткували свій бізнес або планували це зробити незабаром. Розроблена МБП тренінгова програма «Розпочни і вдосконалюй свій бізнес» впроваджувалася за стандартами МБП досвідченими тренерами, сертифікованими Міжнародним бюро праці.
Тренінгова прогарама передбачала вивчення таких аспектів бізнесу: розробка бізнес-плану, маркетингового плану, робота з персоналом, пошук джерел стартового капіталу, фінансове планування.

В результаті проведення тренінгів у рамках першого етаму 519 жінок здобули необхідні для встановлення власної справи знання та навички, 118 жінок виявили бажання відкрити свою власну справу. Під час другого етапу - 272 жінки-підприємниці змогли не лише вдосконалити свої навички з ведення бізнесу, але й ініціювати наступні кроки, виявили бажання продовжувати спілкування з метою обміну досвідом та взаємопідтримки.

Проект співфінансувався Європейським Союзом
Проект співфінансувався та виконувався Міжнародним бюро праці
Тренінгова програма впроваджувалась Ресурсним центром ГУРТ

КОНТАКТИ

вул. Попудренка 52, офіс 609, м. Київ, 02094
тел./факс: +38 (044) 296 1052
е- пошта: [email protected]
веб: gurt.org.uaЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.