bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

П’ять способів зробити акаунт в Facebook більш привабливим
04.05.2018

Значну частину часу сучасна людина проводить соціальних мережах. Для когось це особистий щоденник, літопис власного життя, вражень та подій. Дехто має власний бізнес та робить продажі через Інтернет. А хтось займається публічною та громадською діяльністю.  Гурт пропонує добірку порад про те, як зробити Facebook сторінку привабливішою для аудиторії.

Політики, бізнесмени, зірки, засоби масової інформації, медійні особистості, громадські організації та активісти – всі вони ведуть свої сторінки в соціальних мережах. Ці поради стануть у нагоді тим, хто прагне привернути увагу до своєї діяльності. Розглянемо п'ять інструментів для соціальної мережі Facebook.

1. Як театр починається з вішака, так і акаунт в соцмережі починається з обкладинки. Обкладинку можна вибрати за допомогою готових шаблонів. Але буде краще, якщо вона буде створена індивідуально та розповість про свого власника. Зробити обкладинку інформативною можна не тільки за допомогою тексту. Бажано використовувати брендування.

Щоб зробити красиву обкладинку, зовсім необов'язково вдаватися до допомоги професійних фотографів або графічних дизайнерів. Наприклад, можна скористатися графічним редактором Сanva. Цей інструмент настільки простий у використанні, що розібратися в ньому зможе навіть недосвідчений користувач.

Крім того даний графічний редактор має набір шаблонів, які значно спростять задачу по створенню індивідуальної обкладинки для акаунта або бізнес-сторінки в Facebook. Палітри кольору, шрифти, логотипи, значки, картинки, інфографіки, презентації – все до ваших послуг абсолютно безкоштовно. Для більш вимогливих Сanva пропонує платний контент.

2. Як оптимізувати фотографію профілю. Для фотографії профілю краще використовувати легко впізнаване зображення. Найкраще, якщо це буде ваш логотип. Якщо логотипу у вас поки що немає, його з легкістю можна створити за допомогою вищеописаного редактора Сanva.

Якщо ви приватна особа, то для коригування фото можна використовувати фоторедактори. Їх дуже багато, але набір функцій приблизно однаковий. Найбільш популярні і зручні у використанні редактори фото: YouCam Perfect, PhotoMania, Aviary, Fotostars, Movavi.

Про графічні редактори читайте також в добірці безкоштовних ресурсів для обробки фото та створення інфографіки.

У додатку Google Play ви знайдете сотні різних редакторів. Вибирайте найбільш підходящий і редагуйте свої фото з використанням шаблонів, фільтрів, наборів інструментів для корекції зображення.

3. Обкладинка і фото на аватар встановлені. Тепер час подбати про наповнення свого акаунта або бізнес-сторінки якісним контентом. Щоб створювати якісний контент в Facebook, потрібно знати ідеальну формулу, яку можна застосувати до всіх публікацій. Гарний пост в Facebook повинен бути:

• З посиланням

• Коротким (менш ніж 40 слів)

• Бути опублікованими в правильний час

• З картинкою, фото або відео

• Цікавим і актуальним

Запам'ятайте, що візуалізація тексту привертає більше уваги, а значить лайків і коментарів, ніж просто текст. В крайньому випадку, використовуйте кольорові шаблони для повідомлень, які пропонує Facebook.

4. Щоби про вас і вашу діяльность знали не тільки друзі, акаунт потрібно просувати. Щомісяця Facebook відвідує понад мільярд людей, і ця соціальна мережа стає все більш популярною. Як безкоштовно просунути свій акаунт або бізнес-сторінку? Для початку необхідно залучити якомога більше друзів. Чим більше лайків і коментарів поставлять друзі під вашим постом, тим видніше він буде.

Ще один спосіб безкоштовного просування - це поширення по групах. Робіть репости зі свого акаунта в різні пабліки, групи. Так про вас дізнається більша кількість користувачів. Також Facebook пропонує просування сторінок за допомогою платної реклами.

Ось кілька простих тактик з просування в Фейсбук:

• Створіть пост на Facebook для просування

• Зробіть репост статті по групах Facebook

• Використовуйте захоплюючі заголовки

• Використовуйте для публікацій якісні зображення

• Пишіть привабливі рекламні тексти

• Визначайте цільову аудиторію

5. Публікуйте відео. Користувачі Facebook люблять дивитися відео. Також нещодавно Facebook запустив нову опцію – Facebook Live, яка дає можливість вести прямі трансляції з мобільного пристрою прямо в новинну стрічку. Обов'язково скористайтеся цією перевагою, адже Facebook ранжує такі відео набагато вище інших типів постів.

Можна створити відео на основі фото за допомогою відеоредактора. Прості в користуванні і мають безліч функцій для редагування наступні відеоредактори: Quik, VivaVideo, VideoShow. Готове відео можна відразу завантажити на YouTube або в соціальну мережу.

Підготувала Олена Єрмоленко 

Контакти

  • https://gurt.org.ua/

Коментарі

Мостюк Сергій   1540 днів тому   #  

Все правильно написано. А для того, щоб читати цікаву стрічку новин, вивчайте цей текст https://www.bizmaster.xyz/2017/09/bazovi-pryncypy-novynnoi-strichky-facebook.html

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.