bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

15 корисних Telegram-каналів для саморозвитку
16.03.2018

Український сектор популярного месенджера Телеграм активно розвивається: з кожним днем тут створюється все більше каналів. Ми зібрали для вас корисні телеграм-канали для громадських активістів, волонтерів та представників громадських організацій. Також цікаве для себе тут знайдуть студенти, молодь і ті, хто прагне саморозвитку. Якщо ви підпишетеся на ці канали, то завжди будете в курсі актуальних можливостей та подій, а також отримуватимете інформацію про цікаві курси, лекції, конкурси, тренінги, корисні гранти та вакансії в громадському секторі.

Отож, поїхали:

 1. studwayDIEM – (https://t.me/studwaydiem) – канал з потоком можливостей для студентів та молоді, тут ви можете прочитати про різноманітні події, пов’язані з громадськими організаціями та просто цікаві історії про активних людей.
 2. Волонтерство | Ukrainian Volunteer Service – (https://t.me/VolunteerCountry) - анонси волонтерських можливостей від Ukrainian Volunteer Service, навіть є можливості пошуку можливостей по чотирьох містах України.
 3. Третий Сектор: теории и практики – (https://t.me/thirdsector) – канал, де співзасновниця Ukrainian Volunteer Service ділиться теорією та практикою творення змін, корисними посиланнями та ідеями.
 4. Ресурсний центр ГУРТ – ((https://t.me/rcgurt) - канал найбільшого медіа для вітчизняного громадського сектору, агрегатор грантів, можливостей, вакансій, конкурсів, тренінгів. Статті на актуальну тематику в третьому секторі України і світу, блоги, цікаві підбірки корисної інформації, success stories, інтерв'ю з лідерами ОГС і багато іншого.
 5. Київський молодіжний центр – (https://t.me/KyivYouthCentre) – канал, де ви знайдете цікаві можливості для молоді та різноманітні події для волонтерів та тих, хто тільки планує ними стати.
 6. Громадський Єдиноріг – (https://t.me/unihub) – канал з подібною назвою не може бути не цікавим! Це перший єдиноріг, що вірить у громадський сектор. Тут ви зможете прочитати корисні матеріали для громадських організацій, благодійників та некомерційних ініціатив.
 7. ІРРП – (https://t.me/irrpinfo) – тренінги, гранти, медіатренери від Інституту розвитку регіональної преси
 8. Lobby X Ukraine – (https://t.me/lobbyx) - якщо ви хочете знайти роботу у сфері громадських організацій, то вам саме сюди. Підбірки вакансій третього сектору.
 9. StudyDive – (https://t.me/studydive) - канал з офлайновими освітніми семінарами, курсами та івентами в Україні. Якщо перед вами стоїть питання: на яку лекцію чи семінар сходити сьогодні, відвідайте канал Studydive і більше подібної проблеми у вас не буде.
 10. V темі - (https://t.me/vtemi) – перший україномовний канал для саморозвитку. Все для саморозвитку: курси, лекції, тренінги, книги, кіно.
 11. Громадський простір – (https://t.me/prosirua) – новини та інформація для НУО.
 12. Англійська мова – (https://t.me/uaenglish) - уроки англійської мови на кожен день. Тепер вивчити англійську в рази легше, адже особистий репетитор тепер в твоєму телефоні!
 13. Lingva.Skills – (https://t.me/lingvaskills) - унікальна авторська методика для швидкого і правильного вивчення англійської мови від наймасовішого освітнього проекту України LINGVA.SKILLS (www.lingva.ua). Якщо вивчаєте англійську або тільки хочете розпочати, то ми вас запевнюємо, що зайвою підписка на даний канал точно не буде!
 14. Почни Щось! – (https://t.me/startsomethingnow) - ви зможете прочитати підбірки про бізнес та економіку - корисні статті та новини. Якщо цікавитесь новинами в світі технологій, криптовалют, то вам слід обов’язково почитати цей канал. Допомагає замислитись та розкласти по “поличках” важливі теми, формує правильне бачення світу і підтримує мотивацію!
 15. Активні – (https://t.me/actuvni) - канал для активних людей. Вас очікує знайомство з громадськими ініціативами, організаціями, інформування щодо нових можливостей, програм та інших корисних подій.

 

Отже, якщо ви активно цікавитеся третім сектором або шукаєте можливості для самоосвіти, то обов’язково маєте бути підписаним на ці канали. Вони будуть корисними як новачкам, так і досвідченим громадським діячам.

Коментарі

Васьковська Дарія   2276 днів тому   #  

А ще канал від Happy Monday :) Статті на тему особистого та кар'єрного розвитку, поради кар'єрних консультантів та круті вакансії :)

https://t.me/happymonday

 •   Пiдписатися на новi
Ольга Балабан   1698 днів тому   #  

Ще рекомендуємо наш канал https://t.me/spe_lviv Публікації на теми спілкування та ефективності, саморозвитку та розвитку власної справи мотивуватимуть вас на щодень! Підписуйтеся!

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.