•  

Платформа Benevity: нова можливість отримати фінансову підтримку для українських НПО

Програма технологічної підтримки неприбуткових організацій України (TechSoup Україна) відкриває доступ не лише до технологічних рішень та інновацій, а й залучає українські організації до світових тенденцій фандрейзингу та філантропії через можливості платформи Benevity. Її соціальна місія полягає в модернізації процесів благодійності, які дозволяють зменшувати витрати на адміністрування.

Як працює Benevity

Компанія Benevity функціонує як спеціальний фонд корпоративної благодійності та управління грантами. Значна частина транснаціональни корпорацій,серед них SAP, Microsoft, Google, заохочує своїх працівників жертвувати гроші або час на користь благодійних організацій. Роботодавці додають пожертвування до їхніх благодійних внесків, які систематизують і відправляють через Benevity. Так звана система пропорційного збільшення донорського пожертвування (gift match) – один із сучасних інструментів філантропії.

Для того, щоб благодійна організація отримала gift match (розмірне збільшення донорського пожертвування) від корпорації, співробітник якої здійснив пожертвування, вона мусить бути зареєстрована на сайті Benevity.com .

Після пожертвування організація, якій перерахували гроші через Benevity.com , автоматично отримує зустрічне фінансування з боку роботодавця благодійника.

Благодійна або некомерційна організація, що стала учасником програми корпоративних пожертвувань та зареєструвала свій профіль у системі Benevity, може отримати наступні види підтримки:

  • грант
  • пожертвування
  • волонтерська допомога

TechSoup та Benevity

TechSoup співпрацює з Benevity – лідером у сфері корпоративних пожертвувань, – щоб забезпечити доступ до грошових та волонтерських ресурсів компаній некомерційним і благодійним організаціям по всьому світу.

Якщо ви отримали запрошення електронною поштою зареєструватися на платформі TechSoup у вашій країні від імені Benevity, це означає, що співробітник однієї із зареєстрованих корпорацій прагне надати підтримку вашій організації.

Якщо ви не отримували запрошення електронною поштою, ви все одно можете зареєструвати обліковий запис на порталі Benevity у будь-який час. Однак поки ви не отримали підтвердження від конкретної компанії щодо виділення коштів в рамках програми корпоративного пожертвування, вам будуть недоступні інструменти допомоги.

Щоб отримати додаткові відомості про те, як завершити процес реєстрації на порталі Benevity, відвідайте довідкову сторінку на порталі Benevity Causes.

Дізнайтеся більше про технологічні можливості для неприбуткових організацій України.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.