bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Бородянці розпочалася Всеукраїнська школа самодопомоги
10.10.2012

Непересічною подією відзначився початок жовтня – відкрила двері перша Всеукраїнська школа самодопомоги. На базі Бородянського Центру «Довір’я» пройшла перша сесія навчань у цій унікальній школі самодопомоги, для тих, хто бачить вирішення актуальних питань своєї спільноти через утворення та роботу груп самодопомоги (ГСД).

самодопомогаПершу сторінку в історію Всеукраїнської школи самодопомоги вписали її перші учасники

БРГО "За життя без шкідливих звичок" з особливим хвилюванням очікували на цю подію, бо в народі кажуть, що «перший млин комом». Завдяки тому, що наш досвід самодопомоги сягає більше 10-ти років, страху щодо донесення інформації не було. Було бажання найбільш доступно за цей короткий час передати одну із найуспішніших методик, видуманих людством, самоорганізацію спільноти шляхом створення груп самодопомоги.

самодопомогаХочеш допомагати іншим – навчись допомагати собі

Процес навчання був побудований так, що ніхто не міг залишатись осторонь. Майже кожний побував у ролі фасилітатора, у ролі виступаючого, кожний відчув правила в групі. А для більш успішного втілення отриманої інформації щодо створення на місцях ГСД у процесі навчання була організована тренінгова робота щодо позитивного бачення своїх дій задля досягнення поставленої мети.

самодопомогаЗа роботою груп пильно спостерігає тренер Р.С.Кузьменко

Цим унікальним шансом – отримати досвід позитивного мислення, створення груп самодопомоги, поетапно, починаючи з отримання інформації щодо створення ГСД, навчитися стратегії планування своїх дій, поділитися своїми думками – скористалися ті, кого реально цікавить технологія самодопомоги, її унікальні можливості для вирішення проблемних питань як окремих груп населення, так і цілих громад.

самодопомога

Щиро бажаємо успіхів новій Школі! А її слухачам – реальної самодопомоги у творенні реальних змін. Нехай справдяться ваші очікування!

Реєструйтеся! Деталі за посиланням.

Контакти

  • Олександр Старовойтенко
  • БРГО “За життя без шкідливих звичок”
  • [email protected]
  • 097 969 00 98

Коментарі

Олександр Старовойтенко   4276 днів тому   #  

Велике прохання учасникам 1-ої групи, напішить будь ласка своє враження щодо участі в першій сесії школи самодопомоги.
Дякую!

  •   Пiдписатися на новi
Юлія Ткаченко   4275 днів тому   #  

Це були надзвичайно інформативні і корисні 3 дні. Знайомства, тренінги, групи, безліч позитивних емоцій і ідей. Школа дала можливість створити нову маленьку команду для подальшої роботи і залишила лише гарні враження :) Спасибі вам і удачі в подальшій роботі.

  •   Пiдписатися на новi
Олександр Шульгач   4274 дні тому   #  

До проходження цієї школи, вже мав змогу приймати участь в семінарах, тренінгах та школах. Але ця школа вразила доступністю, легкістю сприйняття інформації, зГУРТованістю. Досвід роботи передавався у вигляді тренінгу. Кожен з присутніх активно приймав участь. Теорія чергувалась з практикою, що покращило засвоєння матеріалу та дало змогу швидко впровадити знання в життя. Вже на согоднішній день, ми створили групу самодопомоги з економічних питань та почали проводити навчання. Про результати обов’язково розповімо пізніше.
Школа самодопомоги дає інструменти для реалізації ідей. Тому вона дуже актуальна на сьогоднішній день, адже багато цікавих ідей в Україні залишаються не реалізованими в зв’язку з незнанням доступної можливості.
Отже, дякую організаторам за відмінну роботу та Ресурсний Центр ГУРТ за підтримку. Успіху всім.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.