bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Фахівець з підтримки програм у Програму USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)
04.06.2024

Загальна інформація:

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) є семирічним проектом міжнародної технічної допомоги, що впроваджується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.» у рамках Договору про співпрацю з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) починаючи з 15 листопада 2019 р.

Метою Програми є прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

Цілі програми співпадають із трьома елементами ринкової системи: ланцюги доданої вартості, функції підтримки, нормативно-правова база.

З метою забезпечення швидкого реагування на продовольчу кризу, що розгортається в Україні та світі, АГРО працює задля відновлення сільськогосподарського сектору, зокрема його модернізації, підвищення ефективності та диверсифікації, що в свою чергу сприятиме довгостроковому економічному відновленню України та покращенню глобальної продовольчої безпеки.

Кімонікс-АГРО працює над втіленням започаткованої USAID Ініціативи на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна – з метою зміцнити виробництво та експорт української аграрної продукції та сприяти пом’якшенню загальносвітової продовольчої кризи, яка поглиблюється внаслідок розв’язаної Росією брутальної війни. АГРО зосереджує свою увагу на таких напрямах діяльності як закупівля і передача критично важливих матеріально-технічних ресурсів аграріям, розширення доступу аграріїв до фінансування, надання ММСП послуг з сушіння, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції.

Діяльність АГРО ґрунтується на концептуальному підході, що передбачає розвиток ринкової системи (https://beamexchange.org).

У вересні 2022 року кошторисна вартість проекту збільшена до 120 000 000 дол. США, строк реалізації – продовжено до 13 листопада 2026, на сьогоднішній день у Проекті працює понад 70 українських штатних працівників.

Опис посади:

Фахівець з підтримки програм відповідатиме за базову підтримку в питаннях адмініструванні програм та проектів, а також виконуватиме професійні та адміністративні завдання, пов'язані з досягненням цілей АГРО, ефективною та результативною реалізацією програм та проєктів технічним компонентом, до команди якого належатиме.

Фахівець буде членом технічної команди (компоненту), підпорядковується керівникові компоненту і тісно співпрацює з командами інших технічних компонентів АГРО та командами підтримки:

a) Відділом співпраці, навчання та адаптації (Collaborating, Learning and Adapting CLA), відповідальний за моніторинг та оцінку діяльності АГРО.

b) Фінансово-адміністративним відділом, що забезпечує операційну діяльність проекту, веде кадрову роботу, реєстрацію проектів, фінансові та інші операції.

c) Фондом стратегічних інвестицій, що здійснює нагляд за контрактами та субгрантами АГРО, які безпосередньо сприяють досягненню цілей АГРО.

Фахівець з підтримки програм асистуватиме у послідовному впровадженні стандартів проєктного і програмного менеджменту, допомагатиме зі збором даних, підготовкою відомостей, документів та звітності; допомагатиме команді фіксувати, розповсюджувати та презентувати результати, історії успіху, CLA кейси і уроки; підтримуватиме внутрішні та зовнішні комунікації з підрядниками і партнерами; організовуватиме заходи і поїздки; документуватиме зворотний зв’язок для удосконалення реалізації проектів.

Завдання та обов’язки (основні функції):

Під керівництвом керівника фахівець з підтримки програм виконуватиме такі обов'язки:

 Сприяє послідовному впровадженню стандартів управління програмами та проектами у відповідному технічному компоненті;

 Підтримує команду технічного компонента у застосуванні інструментів та практик управління програмами та проектами, включаючи системи та інструменти відстеження прогресу, а також регулярно оновлює ці системи та інструменти;

 Допомагає підтримувати робочий план Компонента оновленим та відповідно до річного плану впровадження АГРО, завантажуючи всю необхідну супровідну документацію;

 Сприяє та допомагає команді технічного компоненту у бюджетуванні технічних активів та бюджетному моніторингу;

 Допомагає в дослідженні, зборі, оцінці та наданні інформації про прогрес, досягнутий технічним компонентом. Встановлює контакти та отримує інформацію для звітів (наприклад, щоденних текстових, історій успіхів, звітів з моніторингу і оцінки) від різних ресурсів (людей та систем);

 У співпраці з командою з навчання і адаптації допомагає команді Компоненту збирати та систематизувати дані моніторингу і оцінки;

 Допомагає підтримувати бази даних, системи управління документами, знаннями та інформацією;

 Асистує у комунікації з субгрантерами, суб-контрактерами та іншими стейкхолдерами АГРО;

 Асистує у плануванні, організації та проведенні внутрішніх і зовнішніх зустрічей і заходів, включно з партнерами і урядом, готує відповідні матеріали і скоординовує діяльність з командами підтримки АГРО, веде протоколи та за необхіності готує підсумкові документи;

 За запитом, готує тексти документів (листів, аналітичних записок, меморандумів, презентацій)

 Здійснює пошук інформації про події (форуми, конференції, виставки) та комунікує з їх організаторами щодо співпраці по участі в них, чи спільному проведенню заходів;

 Співпрацює із фінансово-адміністративним відділом, зокрема для організації і координації поїздок, підготовки документації для відряджень, запитів на закупівлі, та оновлення адміністративних трекерів від імені компоненту;

 Допомагає у підборі персоналу Програми АГРО під наглядом офіс-менеджера або керівника, в т.ч. щодо пошуку кандидатів, перевірки рекомендацій та збору документів;

Умови і терміни роботи та підпорядкування:

Для залучення на цю посаду передбачається укладення річного трудового договору з можливою щорічною пролонгацією до завершення строку впровадження Проекту (14 листопада 2026 р.) - залежно від завдань, що включатимуться до наступних Річних планів робіт Програми.

Фахівець працюватиме під безпосереднім керівництвом та підпорядковуватиметься Керівнику технічного компоненту.

Зайнятість: повний робочий день / тиждень.

Місце роботи – Офіс Програми АГРО за адресою м.Київ, вул. Івана Франка 33/34 (тимчасово онлайн).

Можливі відрядження в межах України та за кордон.

Необхідні навички та професійна кваліфікація:

 Ступінь бакалавра або вище в галузі державного управління, соціальних наук, міжнародного розвитку, комунікацій або інших суміжних галузях;

 Щонайменше 3 роки досвіду, пов'язаного з підтримкою в управлінні проектами та/або адміністративною підтримкою та/або координацією в приватних, державних, недержавних або міжнародних організаціях;

 Здатність працювати самостійно та в команді;

 Досконале знання української мови, з хорошими навичками письмової та усної комунікації. Знання англійської мови на рівні не нижче B2;

 Бажаний досвід написання звітів, збору даних та моніторингу прогресу проекту;

 Користування комп’ютером на рівні досвідченого користувача: Office 365 (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Teams, SharePoint, та інші;

 Досвід роботи з ERP і/або CRM системами та програмним забезпеченням для вирішення питань проєктного менеджменту буде додатковою перевагою.

 

Порядок подання резюме:

Просимо надсилати резюме та супровідний лист на електронну адресу [email protected] не пізніше 16 червня 2024 р. з поміткою “Фахівець з підтримки програм” та Вашим прізвищем у темі листа. Будь-ласка, жодних запитів за телефоном, ми зв’яжемося тільки з фіналістами.

Компанія «Кімонікс» - роботодавець, що надає рівні можливості всім кандидатам і працівникам та не дискримінує за ознаками раси, кольору шкіри, віросповідання, статі, національності, політичних переконань, сексуальної орієнтації, гендерної ідентифікації, сімейного статусу, інвалідності, генетичної інформації, віку, членства в професійних організаціях, або за іншими факторами, що не входять до переліку необхідних навичок та професійної кваліфікації.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.