Програма “Мріємо та діємо”спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни. Використовуючи орієнтований на молоде покоління підхід – не для молоді, а разом з молоддю – програма сприяє молодіжним інноваціям, підприємництву, посиленню участі у прийнятті рішень у громадах та розв’язанні проблем на національному рівні, а також посилює потенціал української молоді бути рушійною силою плюралізму та поваги до різноманітності. «Мріємо та діємо» залучає молодь до розробки та реалізації проєктів та ініціатив, а також проводить дослідження, щоб на їх основі формувати молодіжну політику та рухатись до ефективних та стійких змін.
Програма “Мріємо та діємо” впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.
В рамках 5-річної програми “Мріємо та діємо” реалізується проєкт “МолодьТуТ: створи громаду молодіжних перспектив, одним із напрямків якого є компонент «МолодьТуТ: творимо простори. Мета проєкту - посилення спроможності молодіжних просторів у громадах надавати якісні послуги для молоді та розбудовувати сприятливе середовище для розвитку громадського активізму, підвищення соціальної згуртованості, просування толерантності та інклюзивності у громадах.
Проєкт «Молодь:ТуТ: творимо простори» реалізовує громадська організація «Молодіжна Платформа», яка є експертною організацію у секторі створення та менеджменту молодіжних центрів. Організація модерує процес створення та наповнення програмною роботою 29 молодіжних центрів програми «Мріємо та діємо».
Обов’язки:
Експертний аналіз плану фінансової стійкості молодіжних центрів третьої та четвертої когорти;
Впровадження напрацьованого плану роботи по фінансовій сталості з молодіжними центрами третьої та четвертої когорти;
Готовність до змін та адаптації плану роботи за запитом донора та реагування на зовнішні виклики;
Організація та координація додаткових заходів з молодіжними центрами щодо впровадження заходів в межах проєкту;
Вести офіційну комунікацію із представниками молодіжних центрів, що залучені в реалізацію проєктів;
Виконання інших обов’язків та доручень.
Вимоги:
Досвід роботи на аналогічній позиції від 1 року;
Досвід роботи в грантових проєктах;
Досвід роботи із молодіжними центрами України (буде перевагою);
Досвід роботи в громадському секторі, (зокрема, у проєктах, що фінансуються Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) (буде перевагою);
Наявність знань проєктного менеджменту;
Володіння українською, англійською (Intermediate/Advanced) мовами;
Знання комп’ютерних програм MSWord та MS Excel (обов’язково);
Вміння працювати з базами даних і CRM-системами;
Здатність працювати в команді й орієнтованість на результат;
Готовність багато працювати й бажання зростати професійно.
Особи, які бажають податися на тендер, мають подати заявку до 23:59 години 6 червня 2024 року, що включає:
Резюме (із вказанням релевантної освіти та дотичного досвіду);
Рекомендовані копії дипломів, сертифікатів, які підтверджують відповідну освіту;
Установчі документи ФОП (якщо він відкритий) - виписка з ЄДР, витяг з реєстру платників єдиного податку, довідка про відкриття рахунку ФОП з банку. Якщо ви готові відкрити ФОП протягом 1-2 днів у випадку пропозиції працювати вкажіть цю інформацію у листі/резюме;
Контакти осіб або організацій, з якими працювали за останні 1-2 роки, що можуть надати рекомендації;
Цінова пропозиція із розрахунку 70% робочого часу. Тривалість роботи червень - грудень 2024 (6 місяців) з можливістю продовження.
Заявку, цінову пропозицію й супровідні файли надсилайте на електронну пошту – [email protected]
Тема листа: Вакансія на посаду - Консультант(ка) напрямку фінанова сталість у проєкт «МолодьТуТ: cтвори простір молодіжних перспектив у своїй громаді»
Питання чи уточнення також надсилайте на цю електронну пошту.
Коментарі