bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Благодійна організація «Позитивні жінки» шукає Консультант_ка з аналізу даних
24.05.2024

Благодійна організація «Позитивні жінки» (Організація) оголошує конкурс на вакансію «Консультант_ка з аналізу даних» у проєкті «Лідерство жінок у відповіді на епідемію ВІЛ» (програмний компонент GF138), за фінансової підтримки Благодійної організації «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ».

 І. Обсяг послуг/робіт

 1. послуга з аналізу даних для підготовки звітної документації;
 2. збір, сортування  та обробка даних для звітування;
 3. участь в підготовці проміжних та кінцевих результатів проєкту для підготовки зовнішньої звітності проєкту

 II. Термін надання послуг/виконання робіт:

червень - грудень 2024 р.

 IІІ. Умови здійснення оплати

Оплата послуг здійснюється після їх надання, звітування з підтверджуючими документами та підписання Акта про надання послуг. Очікується, що всі витрати, пов’язані із наданням послуг в рамках даного конкурсу, надавачка_вач послуг здійснює власним коштом.      

ІV. Кваліфікаційні вимоги

Вимоги до учасниць/ків

Підтверджуюча документація:

Бажано вища освіта у галузі соціології, економіки, статистики

Диплом

Досвід надання аналогічних послуг від 1 року

Резюме

Вільне володіння українською мовою

Резюме

Додаткова освіта у сфері громадського здоров’я (буде перевагою)

Сертифікат про проходження навчання

 

V. Критерії оцінки:

Критерії оцінки

Ваговий коефіцієнт

Вартість послуг (грн. за годину) або вартість робіт (без ПДВ)

40 %

Досвід роботи

60 %

 

 Перелік документів, які необхідно подати:

 1. Резюме/CV з описом релевантного досвіду. 
 2. Документи на підтвердження освіти (дипломи, сертифікати, тощо). 
 3. Якщо учасниця_ник зареєстрована_ий, як ФОП, необхідно надати такі реєстраційні документи: копія Свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця або Виписки з єдиного державного реєстру, свідоцтво платника податку. Для учасниць_ків, які працюють по ЦПХ – копію паспорта та копію ІНН.
 4. Обов’язково! Заповнений, підписаний та відсканований Додаток 1  до оголошення (форма додається).
 5. Обов’язково! Інформацію щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою Додаток 2 (форма додається до оголошення).

Документи, які передбачають підпис учасниці_ка конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу [email protected]з поміткою в темі листа «Надавач_ка консультаційних послуг з питань ведення обліково-звітної документації»

Термін подання документів:  до 31 травня 2024 р.,  реєстрація документів завершується о 18:00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Звертаємо Вашу увагу:

Конкурс вважаються таким, що відбувся, якщо було отримано хоча б дві пропозиції, що відповідають вимогам Оголошення.

 Визначення переможниці_ця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 2 (двох) робочих днів після завершення дії Оголошення. Після обрання переможниці_ця, копії всіх документів за даним конкурсом надсилаються БО «100 відсотків життя» на розгляд та затвердження й розглядаються зазначеним донором протягом 10 робочих днів. Результати конкурсного відбору буде повідомлено всім учасницям_кам шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою.

 Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник погоджується з наступним:

 Учасниця_к ознайомлена_ий з Оголошенням, яке опубліковано  24 траня 2024 р.;

 • Організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій. До моменту підписання договору про закупівлю Організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасниць_ків закупівлі або потенційних учасниць_ків закупівлі;
 • Організація залишає за собою право відхилити комерційні пропозиції всіх учасниць_ків процедури закупівлі;
 • Участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасниць_ків конкурсу забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати конкурсу  буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Мережі;
 • Цим ми підтверджуємо нашу юридичну, фінансову та іншу спроможність виконати умови даної комерційної пропозиції та Оголошення, укласти договір на закупівлю товарів/послуг та правдивість всіх відомостей зазначених у цій комерційної пропозиції;
 • Договір про надання послуг буде укладено лише після узгодження з донором та лише за умови наявності фінансування даних послуг.

Контакти

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.