bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Твої дії відчутні - ставай волонтером, допомагай громадам!
13.05.2024

Це комплексний проєкт, спрямований на розвиток волонтерів/волонтерок і громад, в яких пара волонтерів_ок працюватиме, реалізовуючи цінні для громади ініціативи і заходи в сфері роботи з молоддю: розвиток молодіжної роботи та молодіжних рад, профорієнтація, популяризація підтримки ментального здоров’я, створення можливостей для якісного дозвілля.

Мета проєкту — розвиток спроможності молоді через підсилення локальних ініціатив та комплексного розв’язання проблем в обраних громадах.

Будуємо Україну Разом в рамках програми USAID “Мріємо та діємо” забезпечує стипендійну, методологічну, технічну і менторську підтримку для волонтерів. Проживання надається від громади.

Взяти участь в проєкті зможуть молоді люди від 18 до 35 років, які готові на 3 місяці переїхати в іншу громаду. Одна з важливих умов - мати досвід волонтерства.

Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/MewAEGC7

Дедлайн подачі заявок: 17 травня

Програма Довгострокового волонтерства ГО «Будуємо Україну Разом» відбувається в рамках програми USAID «Мріємо та діємо», що втілюється IREX та ГО “Будуємо Україну Разом”.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.