bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на вакансію Асистент/ка координатора проєкту
10.05.2024

Територіальна залученість: Івано-Франківська область
Термін надання послуг: 2 місяці
Залученість: часткова зайнятість (70%), офіс, локації програми
Крайній термін подачі кандидатури: 17 травня 2024 року до 23:59

Замовник: Громадська організації “МІЖ ІНШИМ”, яка є імплементаційним партнером в реалізації Програми «Зміцнення спроможності молодих людей стати агентами змін через розвиток життєвих навичок підлітків та підтримку молодіжного активізму у 7-ми західних областях за підтримки UNICEF», що імплементується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

UPSHIFT – це глобальна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), що реалізується у понад 40 країнах. Програма надає можливість молоді від 14 до 24 років пройти тренінг за методологією Human Centered Design (людиноорієнтований дизайн), отримати менторську підтримку та ресурси, щоб створити власні суспільно важливі проєкти.

В Івано-Франківській області програма втілюється із липня 2023 до червня 2024 року і була поділена на 3 хвилі. Під час кожної хвилі ми шукали 10 команд молоді (віком 14-24 роки), які налічували 3-5 учасників/ць. Коли учасники подають заявку, мати готове рішення або проєкт не потрібно. Їм важливо зосередитися саме на формулюванні проблеми та її негативних наслідках, які вони хочуть подолати. Вже в процесі роботи на UPSHIFT вони, отримавши персонального ментора команди, знаходять рішення для проблеми. На даний час було втілено 18 проєктів (8 у першій хвилі та 10 у другій), ще 11 в реалізації.

Очікується реалізація наступних активностей:

- проведення дослідження впливу роботи та результатів проектів молоді, реалізованих у рамках програми UPSHIFT в межах області;
- формування посібника зі зведення знань та досвіду реалізації програм, що підтримують ініціативи молоді задля зміцнення спроможності молодих людей стати агентами змін через розвиток життєвих навичок підлітків та підтримку молодіжного активізму на прикладі реалізації UPSHIFT для методологічного та організаційного підсилення ОГС;
- підсумкова зустріч для учасників програми UPSHIFT.

Завдання:

1. Ведення документації за проєктом, підготовка документів для здійснення своєчасного і безперебійного документообігу (протоколи, накази, реєстраційні документи заходів);

2. Ведення менеджера завдань команди “Asana” та протоколу нарад;

3. Організація та фасилітація нарад та зустрічей команди МІЖ ІНШИМ;

4. Формування бази даних для проведення Дослідження з числа менторів, апшифтерів/ок, учасників заходів в рамках реалізації міні-грантів, зацікавлених сторін;

5. Координація та логістика заходів з реалізації дослідницької діяльності в рамках проєкту: планування, організація, супровід, комунікація з учасниками та підрядниками.

6. Координація та логістика заходів з формування методичного посібника, формування та наповнення його структури та основних тем, які необхідно включити.

7. Координація та логістика заходів з організації події у рамках проєкту: програмування, планування, організація, супровід, комунікація з учасниками та підрядниками, збір супровідної документації та звітування.

8. Здійснювати аналіз ефективності реалізації заходів Проєкту.

Вимоги до кандидата/кандидатки:

1. Досвід роботи на аналогічній позиції від 1 року;

2. Досвід роботи в грантових проєктах від 1 року (бажано);

3. Досвід роботи із молодіжними ініціативами (перевага);

4. Досвід роботи в громадському секторі (перевага);

5. Досвід роботи з комп’ютерними програмами MSWord та MS Excel (обов’язково), Google workspace, Microsoft365, Asana, ZOOMCANVA;

6. Здатність працювати в команді, орієнтованість на результат, дотримання дедлайнів;

7. Сертифікат діючий з курсу «PSEA» (якщо немає – пройти курс, надати сертифікат);

8. Наявність ФОП ( III – група) або готовність відкрити оперативно.

Кандидати мають подати своє резюме та рекомендаційний лист на електронну пошту [email protected] з темою листа «Асистент координатора програми UPSHIFT в Івано-Франківській області».

Контакти

  • Контактна особа: Світлана Тарахкало
  • e-mail: [email protected] +380952919290

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.