bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Закупівля послуг менеджера_ки з моніторингу та оцінки
07.05.2024

Послуги надаються в рамках проєкту «HAVEN – гуманітарна діяльність через волонтерів, активістів і мережі» (далі - Проект), що реалізується за сприянням FCDO, з метою Створення нових координаційних структур гуманітарного реагування на території Херсонської та Миколаївської областей та надання підтримки територіальним громадам та обласним політичним адміністраціям для координації реагування на виявлені потреби та інтеграції нагальних гуманітарних проблем у довгострокову стратегію соціально-економічного розвитку в Херсонській та Миколаївській областях.

Метою даного напряму є надання послуги зі збору, обробки та структурування інформації про населенні пункти Миколаївської та Херсонської областей, включаючи дані щодо громад, їх потреб, а також організацій, які можуть задовольнити ці потреби з подальшим адмініструванням таблиць і баз даних.

У зв’язку із розширенням впроваджуваних ініціатив Громадська спілка “Мережа правового розвитку” запрошує підрядників послуг подати цінову пропозицію на закупівлю послуг менеджера_ки з моніторингу та оцінки.

Підрядник повинен подати пропозицію згідно з доданим Запитом ціни. 

Кінцевий термін подання заявок: 13 травня 2024 року до 19:00 за київським часом.

Період заключення контракту: до 31 січня 2025 року.

Зайнятість: повна.

Кваліфікаційні вимоги до учасника/ці конкурсу:

 1. Вища освіта. 
 2. Вільне володіння усною та письмовою англійською та українською мовами.
 3. Обов’язковий досвід роботи в міжнародних чи українських організаціях з моніторингу та оцінці програм/проєктів, не менше 2 років, або релевантний досвід на інших позиціях, який включав компоненти моніторингу та оцінки.
 4. Готовність працювати за координації та у співпраці з керівником проєкту, асистентом керівника проєкту, проєктним асистентом, комунікаційною командою, іншими залученими експертами та локальною командою в м. Миколаїв та іншою командою Мережі правового розвитку.
 5. Вміння працювати з великими обʼємами інформації.
 6. Володіння персональним комп’ютером та пакетами офісних програм, такими як Google Диск (таблиці, текстовий редактор та ін.) і MS Office.

Будь ласка, ознайомтесь з переліком умов та вимог до подання пропозиції: ІНСТРУКЦІЯ ЗАПИТ ЦІНИ Закупівля послуг № FCDO_LDN_2024_11.

Для участі в конкурсі учасник/ця надає:

 1. Резюме.
 2. Заповнену та підписану цінову пропозицію у затвердженому ГС “МПР” форматі документа (Додаток - Цінова пропозиція) у форматі PDF.
 3. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію ФОП 3-ї групу (якщо зареєстрований ФОП). 
 4. Копія документу, що підтверджує податковий статус ФОП 3-ї групу  (якщо зареєстрований ФОП).

Якщо учасник не зареєстрований фізичною особою-підприємцем:
Просимо надати лист згоду (в довільній формі) про готовність зареєструвати ФОП 3-ї групи у разі вашого відбору.

Після первинної оцінки, з кандидатам будуть проведені співбесіди. Остаточне рішення щодо обрання переможця буде оголошено після співбесід. 

Щодо додаткових питань, просимо звертатись на пошту [email protected] до 12 травня 2024 року.

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.