bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на надання послуг з психологічного подолання вигорання учасників ГС
06.05.2024

Громадська організація “Сильні громади”, у співпраці з Pact Inc., оголошує проведення конкурсу на надання послуг з психологічного подолання вигорання учасників ГС “Коаліція “На лінії зіткнення”.

Необхідний перелік послуг:

  1. Обрання та узгодження методики проведення 2-денної сесії з подолання психологічного вигорання (ретрит) для учасників ГС “Коаліція “На лінії зіткнення”.

  2. Створення програми проведення сесії з подолання психологічного вигорання для учасників Коаліції.

  3. Проведення 2-денної офлайн сесії з подолання психологічного вигорання для учасників Коаліції.

  4. Фасилітація загальних зборів Коаліції за узгодженою методологією та відповідно визначеного порядку.

Орієнтовний період надання усього обсягу послуг: червень 2024 року.

Запрошуємо Вас взяти участь у цьому конкурсі та надіслати свою цінову пропозицію відповідно до вимог, визначених у конкурсному оголошенні, яке додається до цього оголошення разом із бланком цінової пропозиції.

Будь ласка, перед подачею цінової пропозиції та інших документів уважно ознайомтеся з умовами конкурсного оголошення, яке містить всі необхідні деталі, такі як технічне завдання, строки надання послуг, перелік документів для подання пропозиції, критерії оцінки, умови відхилення пропозицій та інше.

Цінові пропозиції, необхідно надіслати до 18.00 за київським часом 16 травня 2024 року на електронну пошту [email protected] з темою листа “Послуги з розробки стратегічного плану розвитку ГС “Коаліція “На лінії зіткнення”.

Заздалегідь висловлюємо подяку за майбутню співпрацю. Разом до перемоги!

 

ГО “Сильні громади” – громадська організація, що працює в України з 2015 року, спрямовуючи свої зусилля на активізацію та залучення громадян до участі у прийнятті рішень на місцевому та регіональному рівнях, просування національних реформ та ефективність місцевого розвитку.  

Цей конкурс оголошено ГО “Сильні громади” в рамках Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цього конкурсу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.