bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на відбір консультантів
02.05.2024

БО TBPeopleUkraine – неурядова благодійна організація, яка займається питаннями протидії туберкульозу в Україні. Пріоритетними напрямками нашої діяльності є відстоювання прав та адвокація системних змін як на регіональному, так і на національному рівнях, задля забезпечення рівного доступу до якісних, людино-орієнтованих послуг усім людям з ТБ.

БО TBPeopleUkraine оголошує конкурс на відбір консультантів з аналізу положень чинних нормативних документів та підготовки проєктів змін до НПА, що надаватимуть послуги в рамках проєкту «Інтегрована підтримка ТБ-послуг через моніторинг силами спільноти ТБ», який  фінансується МБФ «Альянс громадського здоров’я» за підтримки Глобального Фонду.

 

 

Назва Організації

 

 

БО TBPeopleUkraine

 

 

Позиція в проєкті

 

 

Консультант/ка з аналізу даних CLM, положень чинних нормативних документів та підготовки проєктів змін до  НПА

 

 

Термін подачі пропозицій

 

 

До 10 травня 2024 року

 

 

Короткий опис впроваджувальної діяльності БО TBPeopleUkraine в межах проєкту

 

 

Підвищення якості послуг з ТБ шляхом реагування на результати моніторингу під керівництвом спільнот (33А)

 

 

Мета діяльності

 

 

Зміцнення законодавчих гарантій прав пацієнтів, усунення виявлених системних бар’єрів, що спричиняють порушення прав людей з ТБ, у т.ч. у сфері надання протитуберкульозної допомоги, шляхом аналізу положень чинних нормативно-правових документів,  розробки  пропозицій до змін, участі у громадському обговоренні НПА, адвокаційної роботи на рівні відповідних державних стейкхолдерів. Посилення співпраці з державними органами влади, а також організаціями і спілками щодо впровадження механізму мультисекторальної підзвітності з метою ефективного реагування на зміни у сфері профілактики та лікування ТБ, збереження людино-орієнтованих підходів та захисту прав пацієнтів.

 

 

Тривалість діяльності

 

 

14.05.2024 – 31.12.2024 з можливим продовженням

 

 

Географія діяльності

 

 

Уся територія України

 

 

Організації, які впроваджують діяльність

 

 

БО TBPeopleUkraine за підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я»

 

 

Партнери,  задіяні до реалізації діяльності

 

 

Представники ТБ спільноти, що працюють у сфері подолання туберкульозу

 

 

Мета конкурсу

 

 

Відбір консультантів з аналізу даних CLM, положень чинних нормативних документів та підготовки проєктів змін до  НПА

 

 

Зайнятість

 

 

Неповний робочий день

 

Основні обов’язки на посаді:

 • Аналіз нормативно-правових документів щодо наявності обмежень для людей з туберкульозом з точки зору актуальності цих норм, виходячи з сучасних підходів до лікування та інфекційного контролю у зв’язку з туберкульозом, порушень прав людей з ТБ.
 • Розробка пропозицій до нормативно-правових документів, у тому числі з метою усунення бар’єрів у доступі до послуг профілактики та лікування туберкульозу, а також соціальних, адміністративних та інших послуг для людей з ТБ.
 • Підготовка порівняльної таблиці з пропозиціями нових формулювань до тих норм з визначеного раніше переліку, які потребують редакції (з вказівкою, спираючись на який міжнародний чи національний документ пропонується внести зміни).
 • Підготовка аналітичних довідок щодо аналізу існуючої нормативно-правової бази та розробки алгоритмів/механізмів подолання бар’єрів у доступі до послуг або порушень прав людей з ТБ.
 • Презентація стейкхолдерам напрацьованих пропозицій щодо змін до нормативних документів та участь у громадських обговореннях з метою зняття необґрунтованих обмежень для людей з ТБ.
 • Підготовка запитів до центральних та регіональних органів виконавчої влади та інших установ, відповідно до необхідності змін у затверджених ними нормативних документах, базуючись на проведеному аналізі.
 • Супровід надісланих запитів, комунікація з представниками відповідних державних установ з метою адвокації внесення пропонованих змін у відповідні нормативні документи.

Вимоги до кандидатів

 • вища освіта;
 • зацікавленість у забезпеченні сталості послуг для людей з ТБ, а також розширенні прав і можливостей та підвищення потенціалу людей, яких торкнувся ТБ та членів їх родин;
 • досвід підготовки аналітичних документів у сфері туберкульозу та їх презентування стейкхолдерам;
 • досвід підготовки проєктів нормативних документів;
 • досвід співпраці з центральними органами виконавчої влади, зокрема з МОЗ та Центром громадського здоров’я;
 • обізнаність щодо прав людей з туберкульозом, законодавства та нормативно-правової бази у сфері туберкульозу, зокрема міжнародних стандартів та підходів;
 • хороші комунікативні навички;
 • індивідуальний підхід;
 • вміння працювати в команді;
 • відповідальність;
 • здатність дотримання термінів завдань;
 • вільне володіння українською мовою;
 • впевнений користувач пакету Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint).
 

 

Для участі в конкурсі

 

 

Надішліть, будь ласка, своє резюме українською мовою,  та заповнений, підписаний та відсканований додаток до оголошення (Додаток 1), де вкажіть обов’язково розмір бажаного гонорару за годину або місяць.

на електрону адресу: [email protected], з обов’язковою копією на [email protected]

Зазначте в темі листа: Конкурс на посаду консультанта з аналізу даних CLM, положень чинних нормативних документів та підготовки проєктів змін до  НПА.

 

 

Останій термін подання заявок

 

 

10 травня 2024 року

 

 

Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник погоджується з наступним:

 

 

учасник ознайомлений з даним оголошенням;

організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій, до моменту підписання договору про закупівлю;

організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників закупівлі або потенційних учасників закупівлі;

організація залишає за собою право відхилити комерційні пропозиції всіх учасників процедури закупівлі;

участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати конкурсу  буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків.

Організатори конкурсу залишають за собою право заміни відібраного кандидата у випадку неякісного виконання завдань проєкту.

 

 

ВАЖЛИВО

 

 

✔   Документи, надіслані після зазначеного кінцевого терміну прийому заявок, розглядатися не будуть.

✔   На онлайн співбесіду буде запрошено тих кандидатів, яких попередньо  буде відібрано за розглядом резюме та інформації, зазначеної в Додатку 1 до даного оголошення.

✔    Переможця конкурсу буде повідомлено у термін, не більший за 10 робочих днів після завершення конкурсу.

 

У разі виникнення запитань звертайтесь, будь ласка, за тел.: +38 063 862 33 60 або на ел. адресу [email protected]

Примітка: Договір про надання послуг буде укладений на суму, що не перевищує передбачений обсяг фінансування за відповідною статтею витрат після укладання угоди між TBPeopleUkraine та МБФ «Альянс громадського здоров’я».

Контакти

 • У разі виникнення запитань звертайтесь
 • будь ласка
 • за тел.: +38 063 862 33 60 або на ел. адресу [email protected]

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.