bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренери для проведення тренінгів у 20-ти громадах Сумської та Чернігівської областей
02.05.2024

Громади Сумської та Чернігівської областей знаходяться під тиском ворога і щоденні обстріли формують певну загрозу та відчуття небезпеки. Саме тому Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку», яка має досвід підготовки Планів безпеки для громад та громадських організацій, організовує для представників і представниць громад тренінги з фізичної та інформаційної безпеки і домедичної підготовки, що відбуватимуться в межах проєкту «Security Compact».

Запрошуємо тренерів, які мають компетенцію та навики викладання для проведення навчання, зокрема, одноденні тренінги для 20 громад з чоритьох напрямків (лотів):

-        Навчання з фізичної безпеки (офлайн);

-        Навчання з першої домедичної допомоги (офлайн);

-        Навчання з психологічної стійкості та протидії інформаційним впливам (офлайн);

-        Онлайн навчання з цифрової безпеки.

Тренінги здійснюватимуться за відповідним графіком та з узгодженням з тренерами. Для попередньої синхронізації буде проведено координаційні зустрічі та узгодження методичного матеріалу.

Проведені тренінги забезпечуватимуть підготовку до формування Планів безпеки для громад, формування відповідної компетенції для відповідальних осіб у громадах за безпеку та лідерів громад.

Запрошуємо зголоситися всіх, хто має досвід викладання або відповідні компетенції в даній сфері. Зі свого боку  ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» гарантує конкурентну оплату праці, за кожен тренінг окремо. В рамках цієї роботи буде працювати не менше двох тренерів за кожним напрямком.

Для участі потрібно підготувати документи відповідно до тендерної пропозиції та резюме.

Крайній термін подачі резюме та пропозиції: 15 травня 2024 року

Критерії оцінки та перелік документів знаходяться в оголошенні, що додається.

За додатковою інформацією звертатися до ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» за електронною поштою: [email protected] або за телефоном +380637770250 Олег Левченко

Оголошення (тренери для громад Сумської та Чернігівської областей)

Заходи організовуються в межах проєкту «Security Compact», що впроваджується в межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», який адмініструється ІСАР Єднання за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується країнами партнерами.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.