bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на відбір консультантів/ок з розробки та стандартизації тренінгової програми
29.04.2024

БО TBPeopleUkraine – неурядова благодійна організація, яка займається питаннями протидії туберкульозу в Україні. Пріоритетними напрямками нашої діяльності є відстоювання прав та адвокація системних змін, як на регіональному, так і на національному рівнях задля забезпечення рівного доступу до якісних,  людино-орієнтованих послуг усім людям з ТБ.

БО TBPeopleUkraine оголошує конкурс на відбір консультантів/ок з розробки та стандартизації тренінгової програми підвищення кваліфікації педагогів і керівників освітніх закладів щодо протидії туберкульозу, в рамках проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується  міжнародною організацією РАТН.

 

 

Назва Організації

 

 

БО TBPeopleUkraine

 

 

Позиція в проєкті

 

 

Консультант з розробки та стандартизації тренінгової програми підвищення кваліфікації педагогів і керівників освітніх закладів, щодо протидії туберкульозу.

 

 

Короткий опис впроваджувальної діяльності БО TBPeopleUkraine в межах проєкту

 

 

Розбудова спроможності педагогічної спільноти щодо просвітницької діяльності у сфері протидії туберкульозу, що сприятиме ефективній профілактиці, ранньому виявленню та подоланню захворювання, розвитку здорового толерантного суспільства, вільного від стигми та дискримінації.

 

 

Результат діяльності консультанта

 

 

Розроблена програма підвищення кваліфікації для керівників освітніх закладів щодо протидії туберкульозу, що матиме загальнодержавний характер та буде представлена до впровадження усім 25-м інститутам післядипломної педагогічної освіти, задля забезпечення підвищення кваліфікації педагогічних працівників всієї України.

 

 

Тривалість діяльності

 

 

травень- червень 2024 

 

 

Географія діяльності

 

 

Всі регіони України.

 

 

Організації, які впроваджують діяльність

 

 

БО TBPeopleUkraine за підтримки РАТН

 

 

Мета конкурсу

 

 

Відбір консультантів/ок з розробки та стандартизації тренінгової програми підвищення кваліфікації педагогів і керівників освітніх закладів щодо протидії туберкульозу в Україні.

Основні обов’язки на посаді:

 • Формулювання навчальних цілей та очікуваних результатів, підбір відповідного змістовного матеріалу та його структурування відповідно до методик навчання.
 • Розробка та затвердження тренінгової програми підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної, фахової передвищої освіти, закладів вищої освіти та післядипломної освіти щодо протидії туберкульозу, яка відповідає «Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників», затверджений постановою КМУ від 21.08.2019 р. № 800. 
 • Внесення необхідних правок у розроблену програму підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної, фахової передвищої освіти, закладів вищої освіти та післядипломної освіти, щодо протидії туберкульозу після обговорення та проведення експертизи  напрацювань.
 • Забезпечення інформаційної підтримки Міністерством освіти та науки України (у формі листа) розробленої програми.
 • Участь у робочих зустрічах з командою проєкту.
 • Оформлення та вчасне подання документації для звітування за пророблену роботу.
 • Ведення іншої проєктної документації.

Вимоги до кандидатів:

 • зацікавленість у забезпеченні сталості послуг для людей  з ТБ, а також розширенні прав і можливостей та підвищення потенціалу людей, яких торкнувся ТБ, та членів їх родин;
 • хороші комунікативні навички;
 • відмінні навички підготовки тренінгових програм відповідно до поставлених цілей;
 • досвід розробки програм підвищення кваліфікації (буде перевагою);
 • педагогічна, медична освіта, або вища освіта в суміжних сферах;
 • глибоке розуміння традиційних і сучасних методів, інструментів та прийомів навчання;
 • індивідуальний підхід;
 • вміння працювати в команді;
 • відповідальність;
 • здатність дотримання термінів завдань;
 • високий письмовий та усний рівень володіння українською мовою;
 • впевнений користувач пакету Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint).
 

 

Для участі в конкурсі

 

 

Надішліть, будь ласка, своє резюме українською мовою,  та заповнений, підписаний та відсканований додаток до оголошення (Додаток 1на електрону адресу: [email protected], з обов’язковою копією на [email protected]

Зазначте в темі листа: Конкурс по відбору консультантів/ок з розробки та стандартизації тренінгових програм підвищення кваліфікації педагогів і керівників освітніх закладів щодо протидії туберкульозу в Україні.

 

 

Останій термін подання заявок

 

 

6 травня 2024 року

 

 

Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник погоджується з наступним:

 

 

учасник ознайомлений з даним оголошенням; 

організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій, до моменту підписання договору про закупівлю;

організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників закупівлі або потенційних учасників закупівлі;

організація залишає за собою право відхилити комерційні пропозиції всіх учасників процедури закупівлі;

участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати конкурсу  буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків.

Організатори конкурсу залишають за собою право заміни відібраного кандидата у випадку неякісного виконання завдань проєкту.

 

 

ВАЖЛИВО

 

 

 • Документи, надіслані після зазначеного кінцевого терміну прийому заявок розглядатися не будуть.
 • На онлайн співбесіду буде запрошено тих кандидатів, яких попередньо буде відібрано за розглядом резюме та інформації, зазначеної в Додатку 1 до даного оголошення.
 • Переможця конкурсу буде повідомлено у термін, не більший за 10 робочих днів після завершення конкурсу.

 

У разі виникнення запитань звертайтесь, будь ласка, за тел.: +38 063 862 33 60   або на ел. адресу [email protected]

Примітка: Договір про надання послуг буде укладений на суму, що не перевищує передбачений обсяг фінансування за відповідною статтею витрат.

Контакти

 • У разі виникнення запитань звертайтесь
 • будь ласка
 • за тел.: +38 063 862 33 60 або на ел. адресу [email protected]

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.