bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Консультант/консультантка з розробки й промоції медіа-кампанії
26.04.2024

ОГОЛОШЕННЯ

Громадська організація «КОГОРТА» з 26 квітня 2024 року оголошує конкурс на вакантну посаду консультанта з розробки медіа кампанії  у виконанні проєкту  МБФ «Альянс громадського здоров’я» 31А «Посилення потенціалу організації транс*людей, її проактивна участь у адвокації, мобілізації, інформуванні та розбудові партнерств»

Наша прогресивна команда шукає консультанта з розробки й промоції медіа кампанії, її продуктів для інформування  транс* людей щодо особливостей замісної гормональної терапії при здійсненні трансгендерного переходу.

Діяльність здійснюється за фінансової підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я» в рамках реалізації програми «Стійка відповідь на епідемії ВІЛ і ТБ в умовах війни та відновлення України», яка реалізується за підтримки Глобального фонду.

ГО «Когорта» – це неурядова організація трансгендерних людей України яка репрезентує інтереси трансгендерної спільноти, проваджує адвокацію та захист прав трансгендерних людей, надає їм всебічну підтримку та допомогу у форматі ”рівній-рівному”.

Консультант з розробки медіа кампанії виконує такі роботи:

Створення концепту фільму

Підготовка героїв та героїнь

День зйомок – загальна координація процесу

Монтаж фільму

Монтаж роликів

Розповсюдження фільму та роликів

Підготовка аналітичного звіту по динаміці суспільних реакцій

 

Кваліфікаційні вимоги:

Вища освіта;

Вільне володіння українською мовою;

Вільне володіння ПК (Microsoft Office, PowerPoint, Excel);

Досвід підготовки та проведення інформаційних, рекламних кампаній, контент-плану для соціальних медіа, розробки SMM-стратегій тощо

Досвід в підготовці звітів.

 

Перевага надається для ФОП, оплата робіт, зазначених у технічному завданні, здійснюється після передачі виконаних робіт замовнику та підписання актів виконаних робіт.

Термін виконання робіт у проміжок – з 15.05.24 по 31.12.2024 року

Контакт для резюме та мотиваційного листа  [email protected]

Дедлайн – 07.05.2024 року

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.