bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запит цінових пропозицій на закупівлю послуг координатор_ки та радник_ці з картографування
26.04.2024

В межах реалізації проєкту «Життєво важлива, гендерно чутлива та інклюзивна допомога у сфері СРЗ та ГЗН для постраждалих від конфлікту людей усіх статей в Україні та Польщі” який реалізується спільно з міжнародною гуманітарною організацією CARE за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини громадська організація «Дівчата» шукає координатора_ку та радника_цю з картографування.

Проєкт реалізується в Дніпропетровській та Запорізькій областях.

Послуги надаватимуться онлайн з можливими відрядженнями у вказаних регіонах.

Детальніше див. Request for Quotation (RFQ) _PF.GFFO_GIRLS_2023.41

Кінцевий термін подання пропозицій: 03 травня 2024 року до 18:00 за київським часом

Цінові пропозиції, надсилаються електронною поштою на адресу: [email protected]

Деталізація послуг, які надаватиме підрядник:
- Збір та аналіз даних: Здійснення систематичного збору та аналізу даних з метою розробки цифрової карти для оптимізації процесів перенаправлення; виконання аналітичної обробки інформації про послуги та географічне покриття організацій, що діють у сферах ГЗН (гендерно-зумовлене насильство) та СРП (сексуальні репродуктивні права).
- Розробка та управління базою даних: Створення та підтримка інтегрованої бази даних, яка включатиме інформацію про організації, доступні послуги та ресурси, забезпечення її постійного оновлення та відповідності вимогам захисту даних.
- Технічна підтримка та навчання: Надання технічної підтримки користувачам системи картографування та організація навчання для співробітників, щоб підвищити їхні компетенції у використанні цих інструментів для стратегічного планування.
- Моніторинг і оцінка програм: Регулярне проведення моніторингу та оцінки впливу програм та ініціатив, націлених на боротьбу з ГЗН та захист СРП, для визначення їх ефективності та необхідності коригування підходів.
- Підготовка звітів: Складання і подання інформації для регулярної підготовки щомісячних звітів, які відображають прогрес та результативність виконаних ініціатив і проектів.
- Розробка архітектури веб-додатка, що забезпечує масштабованість, безпеку і надійність;
- Вибір та налаштування серверного та клієнтського програмного забезпечення для обробки та відображення геопросторових даних;
- Розробка інтерфейсу користувача з використанням сучасних веб-технологій (наприклад, HTML5, CSS3, JavaScript or Python), фреймворків і бібліотек для роботи з картами.
- Інтеграція бекенду і фронтенду для ефективного обміну даними;
- Розробка схеми бази даних для зберігання геоданих, інформації про послуги та користувачів;
- Розробка модулів для автоматизованого тестування функціоналу, включно з юніт-тестуванням і інтеграційним тестуванням;
- Впровадження інструментів для моніторингу використання додатка, виявлення помилок та оптимізації ресурсів.
- Надання послуг хостингу з надійними серверами для розміщення цифрової карти.

Вимоги до підрядника:

1. Освіта: Вища освіта (ступінь бакалавра або магістра) за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення» або в суміжних галузях.
2. Досвід роботи: Практичний досвід роботи з великими масивами інформації та статистичними даними.
3. Мовні навички: Володіння англійською мовою на рівні B2; українська мова — рідна.
4. Технічні навички:
- Розуміння та використання GPS, дистанційного зондування та інших технологій для створення та управління цифровими картами.
- Здатність керувати, маніпулювати та аналізувати великі набори даних, як просторових, так і не просторових, за допомогою SQL, Python, R або інших інструментів для управління даними.
5. Професійні навички:
- Вміння вирішувати складні проблеми, пов’зані з картографуванням, такі як невідповідності даних, проблеми інтеграції систем або масштабування проєктів.
- Володіння офісними пакетами, такими як Microsoft Office та Google Workspace.
6. Юридичні вимоги: Реєстрація як фізична особа-підприємець (ФОП) 3 групи з відповідними КВЕДами для можливості ведення діяльності як незалежний підрядник.

Документи, які подає підрядник:

1. Реєстраційні документи.
2. Резюме
3. Заповнена Annex A1. Price Proposal _Додаток А1. Цінова пропозиція) з підписом та печаткою (якщо є), надісланий у PDF форматі.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.