bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Юрист-консультант гарячої лінії
25.04.2024

ГО “ЦЕНТР ІНТЕГРАЦІЇ” ШУКАЄ НАДАВАЧА ПОСЛУГ “ЮРИСТА-КОНСУЛЬТАНТА ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ”

Замовник послуг: ГО “ЦЕНТР ІНТЕГРАЦІЇ” в рамках проєкту “Багатогалузева та адресна секторальна гуманітарна допомога для вразливих категорій ВПО, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні та проживають у колективних центрах Рівненської області” в рамках виконання умов Угоди № CBPF-UKR-24-S-NGO-27442 за фінансової підтримки Управління ООН з координації гуманітарних справ (ОСНА).

 

1. Умови надання послуг та здійснення оплати: 

1.1. Оплата послуг, зазначених в цьому оголошенні, здійснюється на основі Договору про надання послуг. 

1.2. Вартість послуг, обумовлених Договором, визначається із кількості наданих консультацій для ВПО та/або осіб, які постраждали від війни. 

1.3. За умовами Договору надавач послуг зобов’язується надати Замовнику Послуги на основі Технічного завдання (описаного нижче в оголошенні). 

1.4. Підтвердженням фактичного надання і отримання послуг є оформлений Акт про надані послуги.

1.5. Оплата послуг здійснюється за безготівковим розрахунком після надання та прийняття у повному обсязі послуг та підписання Акту про надання послуг. 

 

2. Кількість потенційних надавачів послуг в рамках конкурсу: Планується підтримання пропозицію одного надавача послуг. 

 

3. Кваліфікаційні вимоги, технічне завдання та критерії оцінки знаходяться в розгорнутому Оголошення 5

 

4. Перелік документів, які необхідно подати: 

4.1. Заповнений, підписаний та відсканований Додаток 1до оголошення  

4.2. Заповнена, підписана та відсканована інформація щодо вартості наданих послуг за два роки за встановленою формою (Додаток 2 до оголошення) та Деталізація розрахунку вартості консультацій (Додаток 3 до оголошення). 

4.3. Усі документи, які вимагаються Додатком 1 до оголошення (зокрема резюме та дипломи/сертифікати, реєстраційні документи ФО або ФОП).

4.4. Лист про відповідність. 

 

5. Особливі умови: 

5.1. Документи подаються в паперовому вигляді у запечатаному конверті на адресу 33028, м. Рівне, вул. Словацького, 3а (кур’єрською поштою або власноруч).

5.2. Термін надання послуг: травень 2024 року - березень 2025 року.

5.3. Термін подання документів: до 10 травня 2024 року, реєстрація документів завершується о 15:00 год. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Розкриття пропозицій відбудеться о 14:00 год. 13 травня 2024 року за адресою: 33028, м. Рівне, вул. Словацького, 3а.

Пропозиції в електронній формі не приймаються!

За додатковою інформацією звертатися в ГО “ЦЕНТР ІНТЕГРАЦІЇ” до відповідальної особи по закупівлям Катерини Трофіменко за телефоном +380686800806 або на пошту [email protected]

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.